E3 2018, PlayStation 4 Pro, PlayStation Pro, starfield, The Elder Scrolls VI, Todd Howard, پی سی گیمینگ (PC Gaming), شرکت سونی (Sony), شرکت مایکروسافت (Microsoft), کنسول PlayStation 4, کنسول Xbox One, کنسول Xbox One X

بازی The Elder Scrolls VI احتمالا برای کنسول‌های نسل فعلی عرضه نخواهد شد

آواتار سهیل حسینی توسط سهیل حسینی در ۱۲ تیر ۱۳۹۷ , ۱۳:۰۰

هنگامی که شرکت «بتسدا» بازی The Elder Scrolls VI را در طول نمایشگاه E3 2018 معرفی کرد، مشخص شد که به این زودی‌ها خبری از آن نخواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

از طرفی دیگر، بتسدا اعلام کرد که بازی The Elder Scrolls VI برای نسل بعدی کنسول‌ها خواهد بود که البته این گفته‌های به تازگی تغییر کرده و برخی بر این بارو هستند که نسخه پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان این عنوان خواهد آمد. اما، بنا به برخی اظهار نظراتی که «تاد هاووارد» به میان آورده این احتمال تقریبا از بین رفت.

«تاد هاووراد» در مصاحبه‌ای که یوروگیمر با او انجام داد، هنگامی که از او درمورد عنوان Starfield سوال شد، این‌گونه توضیح داد:

این برای ما به معنای دو چیز است؛ سخت‌افزار و نرم‌افزاری که ما از آن استفاده می‌کنیم و بخش دیگر هم گیم‌پلی خواهد بود. فکر ما بیشتر معطوف به آینده است و در حال ساخت چیزی هستیم که نسل بعدی کنسول‌ها می‌تواند آن را اجرا کند. این چیزی هست که در حال حاضر ما به ساخت آن مشغولیم؛ البته این به آن معنا نیست که بازی ما در کنسول‌های نسل فعلی جایی نداشته باشد.

بحث‌های زیادی درمورد کنسول‌های نسل فعلی و بعدی وجود دارد و حتی این‌که کاربران در این بازه بخواهند کنسول خود را به نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو یا اکس‌باکس وان اکس ارتقاء دهند هم نکته جالبی است. در سویی، شرکت «مایکروسافت» تاریخ احتمالی انتشار پلتفرم جدید خود را سال ۲۰۲۰ اعلام کرده است. وقتی هم راجب دو بازی The Elder Scrolls VI و Starfield صحبت می‌کنیم، احتمالا کنسول‌های نسل فعلی هدف اصلی این دو عنوان نیست و در حال حاضر هم هدف نهایی Starfield سخت‌افزار جدید است و احتمالا بتسدا هم نمی‌خواهد کیفیت را فدای سخت‌افزار محبوب و نسل فعلی کند.

از صحبت‌های تاد هاووارد می‌شد این موضوع را درک کرد که احتمالا Starfield برای سیستم‌های فعلی منتشر شود، ولی درمورد The Elder Scrolls VI این موضوع تقریبا دور از انتظار است. حال باید منتظر بمانیم تا کنسول‌های نسل جدید مایکروسافت و «سونی» معرفی شوند و نمایش بیشتری نیز از این دو بازی ببینیم.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: