تماشا کنید: تاریخ انتشار بازی Bloodstained: Curse of the Moon مشخص شد

تماشا کنید: تاریخ انتشار بازی Bloodstained: Curse of the Moon مشخص شد

توسط مسعود فقیه در ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۷:۱۰

استودیوی بازیسازی «Inti Creates» با انتشار تریلری تاریخ انتشار بازی Bloodstained: Curse of the Moon که سبک گیم‌پلی و گرافیک هشتی بیتی گونه آن ما به یاد عنوان کلاسیک کسلوانیا می‌اندازد، را مشخص کرد؛ در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

بازی Bloodstained: Curse of the Moon که یکی از اهداف کمیپین کیک‌استارترِ بازی «Blood stained: Ritaul of the Night» بود و یک عنوان فرعی از بازی «Bloodstained: Ritual of the Night» که هنوز منتشر نشده، محسوب می‌شود.

اعضای استودیوی «IntiCreates» را ده تن از کارکنان سابق «کپکام» تشکیل می‌دهند که بیش از بیست سال پیش گردهم آمدند و استودیوی بازیسازی مستقل خود را تشکیل دادند.این استودیو سابقه درخشانی در ساخت باز‌های سکوبازی دو‌بعدی با حال‌ و هوای قدیمی دارد.بازی‌های «Mega Man Zero»،«Blaster Master Zero» و «Mighty Gunvolt Burst» از ساخته‌های اعضای این استودیو است.

در این عنوان بازیکنان نقش یک شکارچی شیاطین به نام «زانگتسو» (Zangetsu) را بر عهده خواهند داشت که از میان سرزمین‌های خطرناک و مخاطره‌آمیز عبور می‌کند تا یک موجود شیطانی قدرتمند را که در درون دخمه‌های تاریک یک قلعه‌ پنهان شده است را شکست دهد.در ادامه‌ی مسیر بازی شما با شخصیت‌های دیگری پس از هر مبارزه با غول‌آخر‌های بازی رو در رو خواهید شد؛ «Miraiam» که از شلاق برای مبارزه استفاده می‌کند، «آلفرد» (Alfred) یک کیمیاگر است، «Gabal» مرد جوانی که توانایی تبدیل شدن به خفاش را دارد و می‌تواند در مسیری کوتاه پرواز کند.شما می‌توانید در هنگام بازی بین این شخصیت‌ها سوئیچ کنید و از توانایی‌های آنها استفاده کنید.در هنگام بازی با صورت مرگ هر کدام از آن شخصیت‌ها،آنها از دسترس شما خارج خواهند شد.پایان بازی،درجه سختی بازی و مکان‌هایی که در محیط بازی به آنها دسترسی خواهید داشت بسته به کارکتری که با آن به بازی می‌پردازید تغییر خواهد کرد.

بازی Bloodstained: Curse of the Moon  در تاریخ۳ خرداد ۱۳۹۷ (۲۴ می ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های رایانه‌های‌ شخصی، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، Vita ،۳DS با قیمت ۹/۹۹ دلار بصورت دیجیتالی در دسترس خواهد البته حامیان مالی کمپین این بازی بصورت رایگان این عنوان را دریافت خواهند کرد. در ادامه می‌توانید تریلر این بازی را مشاهده کنید:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: