تاریخ انتشار احتمالی بازی Crackdown 3 لو رفت

توسط محمد کرماجانی در ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۰

نسخه سوم این فرنچایز جهان‌باز که ابتدا روی اکس‌باکس ۳۶۰ شروع شد، یعنی بازی Crackdown 3 ممکن است به روز انتشار خود نزدیک شده باشد، حتی با این‌که تاریخ انتشار رسمی ندارد؛ در ادامه با دنیای‌ بازی همراه باشید.

سازمان رده‌بندی سنی برزیل به تازگی این بازی را در فهرست خود قرار داده و توصیه کرده افراد زیر ۱۶ سال نباید این عنوان را بازی کنند. این اولین بار نیست که چنین رده‌بندی‌هایی باعث افشای اطلاعاتی درباره بازی‌ها میشوند.

همانطور که همه منتظر یک تاریخ انتشار هستند، Phil Spencer اعلام کرده تیم ساخت بازی یک روز را مشخص کرده‌اند و به‌زودی رسانه‌ها از آن مطلع خواهند شد. ممکن است مایکروسافت در E3 2018 تاریخ انتشار بازی را معرفی کند یا حتی خود بازی را بعد از آن به انتشار برساند، عملی که در سال‌های گذشته محبوبیت پیدا کرده است. لازم به ذکر است که سه ماه پیش آمازون اسپانیا این عنوان را لیست کرده (همچنان این عنوان لیست شده است) و برای عرضه در ۸ تیر (۲۹ ژوئن) معرفی کردند. آنها همچنین State of Decay 2 را برای عرضه در ۴ خرداد (۲۵ می) لیست کرده بودند که در نهایت بسیار نزدیک به تاریخ اصلی عرضه بازی یعنی ۱ خرداد (۲۲ می) است.

عنوان Crackdown 3 چندین بار با تاخیر مواجه شد و مدت‌ها از زمان معرفی این عنوان میگذرد. خوشبختانه اما استودیوهای مسئول ساخت بازی (Sumo Digital برای بخش تکنفره و Ruffian Games ،Reagent Games برای بخش چندنفره) در این چند ماه اخیر فرصت مناسبی برای پولیش بازی داشته‌اند. همچنین این عنوان در روز عرضه برروی Xbox Game Pass موجود خواهد بود.

لیست عناوین مطلب

تعدادی تصویر از این عنوان:
دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: