حمایت سونی از توسعه‌دهندگان مستقل در رویداد Tokyo Game Show 2018

توسط میلاد شجری در ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۷:۳۰

شرکت سرگرمی های تعاملی سونی خبر از حمایت دوباره خود از توسعه‌دهندگان مستقل در رویداد Tokyo Game Show 2018 داد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

امروز انجمن تهیه‌کنندگان سرگرمی‌های رایانه‌ای ژاپن در جدیدترین اخبار بازی، اعلام کردند که ثبت نام برای بخش بازی‌های مستقل رویداد Tokyo Game Show در دسترس است. در رویداد امسال ما شاهد بازگشت Sense of Wonder Night خواهیم بود که شامل تعدادی از توسعه دهندگان مستقل می‌باشد که عناوین خود را برای تمام بازیکنان جهان بنمایش می‌گذارند. در خبری درگی همچنین اعلام شد که شرکت سرگرمی های تعاملی سونی باری دیگر قرار است از توسعه‌دهندگانی که در بخش بازی‌های مستقل بنمایش می‌گذارند، حمایت کند.

آن‌ها نه تنها بخش Sense of Wonder Night را اسپانسری خواهند کرد بلکه تمامی هزینه‌های مربوط به توسعه‌دهندگانی که توسط مدیریت Tokyo Game Show برای نمایش بازی هایشان در بخش Indie Game Area Type A انتخاب شده‌اند را نیز پرداخت خواهند کرد. بدین ترتیب، توسعه‌دهندگان مستقل در هر دو رویداد می‌توانند بصورت رایگان شرکت کنند. این حمایت شرکت سونی تبدیل به سنتی برای آن‌ها در نمایشگاه Tokyo Game Show شده است که از سال ۲۰۱۵ میلادی آغاز شده و در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ ادامه یافته و به سال ۲۰۱۸ نیز کشیده است.

رویداد Tokyo Game Show سال ۲۰۱۸ میلادی در مکانی به نام Makuhari Messe از شهر Chiba، نزدیک توکیو، بین روز‌های پنج‌شنبه، ۲۹ شهریور (۲۰ سپتامبر ) تا روز یکشنبه، اول مهر‌ماه ۱۳۹۷ (۲۳ سپتامبر ۲۰۱۸) برگذار خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: