بازی Mega Man Legacy Collection 1 & 2 به صورت رسمی برای نینتندو سوئیچ معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۲ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

دیروز، شایعاتی به گوش رسید مبنی بر این‌که بازی Mega Man Legacy Collection 1 & 2 قرار است برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه شود. حال، شرکت «کپکام» به طور رسمی این خبر را اعلام کرده و تاریخ انتشار آن را نیز اعلام کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این خبر، از توئیتر رسمی «مگامن» می‌آید و تایید شد هر دو شماره برای کنسول سوئیچ با قیمت ۳۹.۹۹ دلار در تاریخ سه شنبه، ۱ خرداد عرضه خواهد شد. «کپکام»، هم‌چنین تایید کرد این نسخه از Amiibo و تعدادی محتوای اضافی پشتیبانی خواهد کرد. در ادامه، به پست توئیتری منتشر شده نگاهی خواهیم داشت:

بازی Mega Man Legacy Collection 1 + 2 به همراه پشتیبانی از amiibo و برخی ویژگی‌های جدید در تاریخ سه شنبه، ۱ خرداد برای سوئیچ منتشر می‌شود.

بنا به گفته ناشر، مجموعه اول Mega Man Legacy Collection (شامل شش نسخه اول مگامن) در یک کارتریج ارائه می‌شود. این در حالی است که Mega Man Legacy Collection 2 (از مگامن ۷ تا مگامن ۱۰) تنها به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد. با این حال، فرصت طلایی در اختیار کاربران نینتندو سوئیچ قرار گرفته تا ۱۰ شماره اول مگامن را قبل از نسخه ۱۱ آن که قرار است در سال جاری عرضه شود، تجربه کنند.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Mega Man Legacy Collection اولین بار برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، وی‌یو و ۳DS عرضه شد. هم‌چنین، نسخه Mega Man Legacy Collection 2 در سال گذشته برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: