ادامه‌ی مجموعه Armored Core ساخته خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۱۴ آذر ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

درحالی که From Software هیچ اعلامیه و خبری از عنوان جدید از مجموعه  Armored Core در طول جشن ۲۰ سالگی این عنوان معرفی نکرده، اما امروز جزئیاتی از آینده این عنوان به دستمان رسید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

توسعه‌دهنده ژاپنی این عنوان تنها و از طریق شبکه توئیتر ادامه مجموعه Armored Core را تایید کرد و طرفداران را به صبر دعوت کرد که البته این انتظار به نظر کمی طولانی خواهد بود.

با تشکر برای تماشای جشن ۲۰ سالگی مجموعه Armored Core! در حال حاضر چیزی برای معرفی وجود ندارد، اما قصد نداریم به مجموعه AC پایان دهیم، بلکه اگر کمی بیشتر صبر کنید قطعا خوشحال خواهید شد. به‌خاطر پشتیبانی خود از From Software از شما متشکریم!

در توئیت دوم هم سازنده خبر از اضافه شدن یک پس‌زمینه برای پلی‌استیشن ۴ خبر داد:

پس‌زمینه جدیدی به مناسبت ۲۰ سالگی مجموعه Armored Core برای پلی‌استیشن ۴، امروز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. لطفا آن را دریافت کنید!

در سال ۲۰۱۶، آقای «هیدتاکا میازاکی» از استودیو From Software در مصاحبه‌ای گفته بود که استودیو بر روی عنوانی جدیدی از بازی Armored Core کار می‌کند. بنا به ادعای نشریات ژاپنی گفته می‌شود این عنوان واقعا در دست توسعه قرار دارد. از زمان شروع به کار این مجموعه، Armored Core تا زمان پلی‌استیشن ۳ یکی از فعال‌ترین مجموعه بازی‌های ویدئویی در ژاپن بوده است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: