EA تاریخ انتشار فیفا ۱۲ را برای مهر ماه تایید کرد

توسط علی پاکنهاد در ۲ تیر ۱۳۹۰ , ۰۱:۱۰

سایت EA sports تاریخ انتشار فیفا ۱۲ را در امریکا ۲۷ سپتامبر و در اروپا ۳۰ سپتامبر برای iPhone, iPad, iPod Touch, Nintendo 3DS, PC, PlayStation Portable, PlayStation 2, PlayStation 3, Wii و Xbox 360 اعلام کرد.


EA همچنین اعلام کرد که موتور جدید Impact این بازی که قابلیت پخش تصاویر HD را تا امروز تنها برای کنسول ها ارائه می کرد برای نسخه ی کامپیوتر های شخصی هم ارائه خواهد کرد.
مدیر تولید فیفا ۱۲ (کاز ماکیتا) می گوید : این لحظه ای است که تمامی هواداران PC باز انتطار آن را می کشیدند ، اینکه نهایتا می توانند تجربه ی برنده شدن جوایز گیم پلی داخل بازی رو بطور کامل تجربه کنند.
هواداران PC از بالاترین کیفیت گیم پلی لذت خواهند برد ، که عمیق ترین کیفیت در game mode ها وگرافیک واقعی خواهد بود ؛ هنوز تیزر مشخصی از گیم پلی ارائه نشده ولی سایت EA اعلام کرده که منتطر اخبار غافل گیر کننده ای در Games-com باشید .

با تشکر از علی پاکنهاد

دیدگاه
۹۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

94 Replies to “EA تاریخ انتشار فیفا ۱۲ را برای مهر ماه تایید کرد”

 1. himsy گفت:

  واقعا عالیه که مى بینیم هنوز هم شرکت هاى بازى سازى بزرگى هستند که به pc اهمیت مى دن؛ به شخصه با اینکه با فوتبال میانه ى خوبى ندارم و بیشتر از بسکتبال حمایت مى کنم از اومدن این بازى استقبال و به دوستان فیفا باز تبریک مى گم. با تشکر؛ himsy از انجمن pc$ _R.P.G

  ۰ ۰
  1. Makarov گفت:

   الکترونیک آرتز بزرگ معمولا هوای PC دارا رو داره.
   ——————————
   MW3 Fighters

   ۰ ۰
  2. البته بیشتر هوای جیب خودش رو داره :mrgreen:

   ۰ ۰
  3. HERO گفت:

   منم موافقم :-P

   ۰ ۰
  4. Makarov گفت:

   نخیر جناب! الکتروینک آتز دغدغه های مهم تر از پول هم داره.
   ————————
   MW3 Fighters

   ۰ ۰
  5. himsy گفت:

   ۱۰۰%؛ دغدغه هاى مهمترى مثل فقر و سوء تغذیه در آفریقا؛عرضه نشدن red dead روى pc ؛ قاچاق سیگار در آمریکاى لاتین؛جنگ افغانستان؛سوراخ شدن لایه اوزون؛ افزایش نرخ بى کارى جوانان ؛تاخیر مجله دنیاى بازى و…

   lol بى خیال! این روزها دغدغه ى همه ى شرکت ها پوله! یاد اون جمله توى GTA IV افتادم که تو یکى از ماموریت هاى جانبى بازى یارو به نیکو گفت تو همونى هستى که دنبال پول مى گرده؟ نیکو خندید و جواب داد این کاریه که همه توى این شهر مى کنن، یه نشونه ى دقیقتر بده! با تشکر himsy از انجمن pc$ & RPG

   ۰ ۰
  6. Makarov گفت:

   ۱. EA وظیفه ش تولید بازیه و اکثر مواردی که نوشتی حداقل هیچ ارتباطی با حیطه ی کاریش ندارن. منظور من هم از “دغدغه های مهم تر از پول” اهدافیه که EA در زمینه بازی های رایانه ای برای خودش در نظر گرفته.
   ۲. سعی کن هیچ وقت پیش داوری نکنی. بذار یه خاطره برات تعریف کنم، هیچ وقت از سایمون کاول، تهیه کننده برنامه معروف American Idol خوشم نمی اومد. همیشه فکر می کردم که این آقا یه عقده ایه که صبح تا شب به فکر پول درآوردنه! تا این که بعدا فهمیدم بخشی از درآمد این برنامه با نام Idol gives back صرف کمک رسانی به مردم کشورای فقیر آفریقا و بخش هایی از آمریکا میشه و کسایی که تو AI اول میشن موظفند که از اون مناطق به شکل حضوری بازدید کنن. خود سایمون کاول رو هم بعدا در چند برنامه خیریه دیدم. بعد از دیدن این تصاویر حالم خیلی بد شد و واقعا احساس خیلی بدی داشتم. چون در مورد یه نفر قضاوت نادرست کردم. من نمی دونم و اصلا نمی خوام بگم که EA هم چنین برنامه هایی داره. فقط ازت می خوام پیش داوری نکنی، چون ممکنه قضاوتت اشتباه از آب دربیاد و بعدش همون احساس منو داشته باشی.
   ۳. بله، EA پول درمیاره و خیلی هم خوب درمیاره. نوش جانش! چون نه دزدی می کنه و نه پول شویی و نه هر کار کثیف دیگه ای. همه پولاشو با لیاقت و هوش و استعدادش در میاره. یعنی تو این دنیا مردم پول سالم هم حق ندارن دربیارن!؟

   به کم طولانی شد! دی بازی خواهشا این نظرو تایید کن، بحثمون جدیه! ممنون.
   ———————
   MW3 Fighters

   ۰ ۰
  7. himsy گفت:

   دوست عزیز و گرامى بنده ادعایى ندارم اما جاى خیلى از بحث ها اینجا نیست؛ حالا هم فقط و فقط براى اینکه زیادى بحث رو جدى گرفتید به عنوان برادر بزرگتر (و یا شاید کوچکتر) باید عرض کنم که
   ۱:همه ى فعالیت هاى این شرکت در همون ضمینه ى بازى که مى فرمایید صرفا جهت درآمد زایى یا همون پول خودمونه و EA یک شرکت خیریه نیست که توقع داشته باشیم به اهداف بزرگترى که مى فرمایید ( و بنده هنوز نمى دونم چى هستند که از سرمایه هاى شرکت براى اون مهمترن و حداقل در ضمینه ى بازى قراردارن) حتى فکر کنه مگر اینکه از باز خورد مالى اون مطمئن باشه.۲: قضاوتى که مى فرمایید رو بنده هرگز انجام ندادم اما حداقل بر مثالى که زدید نقد دارم؛ به نظر حقیر قضاوت شما در ابتدا در مورد این برنامه بسیار صحیح بوده و متاسفانه بعد ها نیرنگ ظاهر سازى هاى این نوع برنامه ها رو خوردید؛ شما واقعا فکر مى کنید این نمایش هاى تشریفاتى که صرفا جهت مشروع کردن پول هاى کلان این به ظاهر مشاهیر انجام مى شه و تنها براى مقبولیت میان مردم و در نتیجه بازخورد مالى چند برابر اون انجام مى شه تا امثال من و شما وقتى براى مثال بازى گرى رو که در این برنامه اول شده در پرده ى سینما مى بینیم به دلیل همون مشروعیت ساحتگى به سینما بریم جنبه ى انسانى داره؟ و ممکنه تاثیرى در وضع براى مثال همین آفریقایى که مى فرمایید داشته باشه؟.۳: شرکت EA چه ما اینجا همدیگر رو به خاطرش تکه پاره کنیم چه نه پولشو در میاره اما این شرکت یک شخص نیست که مى فرمایید با هوش و استعداد خودش پول در میاره و براى پا برجا بودن در این جنگل انسان ساخته و دنیاى امروزى نه تنها EA بلکه بسیارى دیگر از شرکت ها دست به کارهایى مى زنند که حتى تصورش براى ما مشکله و البته هیچگاه رسانه اى هم نمى شوند مگر گند بزرگى به بار بیاد؛۴: متاسفانه هر روز شاهد این موضوع هستیم که این سرمایه هاى کلانى که صرف شست و شوى مغزى جوانان سراسر جهان براى خوش سیما نشان دادن بى واسطه ى غرب انجام مى شه به بار مى شینه و رسانه هایى که حتى خود غربى ها از آنها فرارى اند مرجع قضاوت بسیارى از دوستان قرار مى گیره؛ البته من منکر تفاوت ها و پیشرفت هاى جامع غربى نیستم اما نباید به چشم مدینه ى فاضله و آرمان شهر به غرب نگا کرد. شاید کار به مقاله اى جدا کشید البته اگر حقیر فرصت داشتم؛ فعلا جاى بحث بیشتر نیست. با تشکر himsy از PC$ & RPG

   ۰ ۰
 2. ۲۷ و ۳۰ سپتامبر میشه به ترتیب ۵ و ۸ مهر ماه! دموش هم احتمالا اوایل شهریور بیاد، خیلی منتظرشم lol

  ۰ ۰
 3. GSD گفت:

  واقعا فیفا بازی کردن بسیار سخت تر از پی اس بازی کردنه! شخصا ترجیح می دم منتظر پی اس باشم.

  ۰ ۰
 4. Makarov گفت:

  از یه چیز بچه های سازنده های فیفا خیلی خوشم میاد و اونم جسارتشونه! همیشه یه ایده نو و عالی برای ارائه دارن. به همین دلیله که تا این حد پیشرفت کردن. البته جای لیگ قهرمانان و یورو لیگ تو فیفا واقعا خالیه. امیدوارم برای این موضوع هم یه فکری بکنن.
  ———————-
  MW3 Fighters

  ۰ ۰
 5. adel_97 گفت:

  با اینکه بعضی از دوستان با بازی هایی که سالانه منتشر میشن مخالفن حالا چه فیفا باشه چه CoD اما من واقعاً منتظر این بازی هستم و امیدوارم نسخه PC با نسخه های کنسولی تفاوتی نداشته باشه و بازهم یه بازی عالی باشه به خصوص که پارسال من به خاطر فیفا کلاً از ساکر بریدم و حتی رغبت نکردم که دو روز هم ساکر رو روی کامپیوترم نگه دارم.
  Adel_97 از انجمن PC$

  ۰ ۰
  1. sociant گفت:

   کار خوبی کردی
   Pc$

   ۰ ۰
 6. rising گفت:

  فقط فیفا

  ۰ ۰
 7. Recount گفت:

  چه عجب!نگفتن برای PC نیز میدیم :!: :-D

  ۰ ۰
 8. amanofpersia گفت:

  خیلی منتظر خبرهایی از نسخه ی Vita فیفا هستم!

  ۰ ۰
 9. mostafa133 گفت:

  فوق العادست.چه گرافیکی بشه.من که به شدت منتظرشم.مخصوصا آنلاینش. :mrgreen:

  ۰ ۰
 10. cloud گفت:

  ای فیفای عزیزم !!! گوشه دلم !!! بی صبرانه منتظرتم !!! از طرف یک عاشق فوتبال .

  ۰ ۰
 11. microsoft گفت:

  دمش گرم فکرکنم لیگ ایرانم توش باشه کسی خبرداره؟ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  microsoftازانجمن انتی ناصرجوکر :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  ۰ ۰
  1. sociant گفت:

   من هم همین سوال رو دارم کسی می دونه؟؟؟؟ دیبازی شما چطور؟؟؟؟
   only fifa
   pc$

   ۰ ۰
  2. MG.96 گفت:

   توی اون نطر سنجی اول عربستان جلو بود بعد ایران جلو افتاد بعد نفهمیدیم چی شد که یهو یه شبه عربستان جلو افتاد. بعدشم نظر سنجی رو از سایت برداشتن.
   در ضمن اون نظر سنجی ای که شما یه ش دل خوش کردید از طرف یه سایت غیر رسمی (FIFPLAY) بوده . بهتره به اون نظر سنجی فقط به چشم یه نظر سنجی نگاه کنید ، نه چیز دیگه!!

   ۰ ۰
  3. adel_97 گفت:

   البته فقط یه نظر سنجی ساده نیست. حیف که اینجا نمیشه عکس گذاشت ، وگرنه یه اسکرین شات از صفحه های آغازین فیفا ۱۱ می ذاشتم که ببینید ، که گفته یکی از چیز هایی که باعث تغییرات بزرگ و سالانه در فیفا (بازی) میشه ، به خاطر سایت “FIFPlay” است.

   ۰ ۰
 12. تا Games-com باید صبر کنیم.من انتظار یک Games-com هیجان انگیز را دارم.

  ۰ ۰
 13. Abdol.DVD گفت:

  ایول عاشقشم :-P

  ۰ ۰
 14. sgt.gaz گفت:

  چه شود پاییز امسال؟ mw3fighters

  ۰ ۰
 15. false savior گفت:

  این سری بازی های فوتبال هم شورش رو در آوردن.پدر هر چی مولتی پلتفورم هست رو در آوردن واسه ps1 هم میزدین خلاص.

  ۰ ۰
  1. Makarov گفت:

   حالا شما چرا ناراحت میشی!؟ بدت میاد بقیه بازی کنن!؟
   ————————–
   MW3 Fighters

   ۰ ۰
  2. Leon S.K گفت:

   اگه ps1می تونست اجراش کنه حتما برای اونم میزد این تکنیکEAهست که از هر کنسولی نون در میاره لیون.اس.کندی از انجمن حقوق بگیران مایکروسافت
   ………………………………………………………..
   MW3 Fighter

   ۰ ۰
  3. adel_97 گفت:

   دوست عزیز این طوری ها هم نیست. این بازی فعلاً قرار نیست برای PSVita ، DS و موبایل عرضه بشه.
   Adel_97 از انجمن PC$

   ۰ ۰
  4. adel_97 گفت:

   همچنین نسخه Wii U هم تایید نشده.
   Adel_97 از انجمن PC$

   ۰ ۰
 16. farshad گفت:

  از کینکت هم پشتیبانی میکنه !!

  ۰ ۰
  1. CR7 گفت:

   جملت خبریه یا سوالی؟ :?:

   ۰ ۰
  2. farshad گفت:

   وقتی سوالی باشه علامت سوال میزارن دیگه ،درسته ؟
   جمله خبریه !از کینکت پشتیبانی میکنه !

   ۰ ۰
  3. REZOR گفت:

   احتمالا نه :-|

   ۰ ۰
  4. MG.96 گفت:

   تو کنفرانس مایکرو سافت، پیتر مور اوند رو سن و اعلام کرد که بازیای مدن، گلف تایگر وودز و فیفا ۱۲ از کینکت پشتیبانی می کنن.

   ۰ ۰
 17. AMIN SCORPION گفت:

  دیبازی عزیز حسابی حال دادی.
  مجله فوق العاده بود :wink:
  BDB که مزین بود به FF عزیز واسه PSP.دستتون درد نکنه بخاطرش.فقط امیدوارم اجرا شه.
  اگه امسال پرو اشکالاتشو برطرف نکنه با اینکه عشق پرو هستم متاسفانه برخلاف میلم میرم سمته فیفا.
  تریلرهایه جذابی رو از پرو و هم از فیفا دیدم میمونه امتحان هر دو تا ببینم کدوم تو این شماره بهترن :roll:
  PS3 IS KING OF CONSOLES

  ۰ ۰
 18. sociant گفت:

  چه بشه امسال… همه چی داره برا پی سی اماده میشه. پیشرفت فیفا تو چند سال اخیر غیر قابل تصور بوده و حالا با این امکان جدید رو پی سی عالی میشه. من فوتبال رو با فیفا شروع کردم و هنوزهم بهترینه. خدا کنه بتونم تا مهر صبر کنم :-D :-D
  Pc$

  ۰ ۰
  1. adel_97 گفت:

   یه سوال؟ اگه نتونی صبر کنی ، چی میشه؟
   Adel_97 از انجمن PC$

   ۰ ۰
  2. dasido گفت:

   احتمالاً خود کشی می کنه :)

   ۰ ۰
  3. sociant گفت:

   سوالای سنگین و پیچیده نپرس دیگه
   Pc$

   ۰ ۰
 19. Master Chief گفت:

  کاری به خبر ندارم ، اگر کسی این روزها به ایکس باک لایو وصل میشه خواهش میکنم بیاد gametag یا شناسشو بنوسیه تا پیداتون کنیم گیمتگ من Dastan 0772 هست ما در خدمتون
  هستیم

  ۰ ۰
 20. sociant گفت:

  بچه ها کسی میدونه چرا همه پیام خصوصی های ارسال شده یا دریافت شده من پاک شده؟؟؟

  ۰ ۰
 21. Maximus گفت:

  ای بابا با این همه بازی تو پاییز چیکار کنیم !!!
  باید اولویت بندی کنم !!!

  ۰ ۰
 22. Alcatraz گفت:

  دمش گرم برا iPad هم میاد دیشب خریدم…
  MW3 fighter

  ۰ ۰
 23. ARK007 گفت:

  من که از فیفای قبلی خیلی خوشم نیمد رفتم برای PES رو گرفتم خیلی بیشتر باش حال کردم.

  ۰ ۰
 24. cool-hand گفت:

  من که اهل فوتبال نیستم ولی امیدوارم که بازی خوب از آب در بیاد که دوستان تا مدتی باهاش سرگرم بشن

  ۰ ۰
 25. HERO گفت:

  فیفا ۱۱ که فوق العاده است :mrgreen:

  ۰ ۰
 26. RANDYORTON گفت:

  خبرانتشار WWE12روهم بدین دیگهههههههههه
  علی ظرافتکارازانجمن حقوق بگیران مایکروسافت :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
  MW3FAGHTERS :arrow: :arrow: :arrow: ( شکلها به معنای زیاد بودن اعضای ۲گروه

  ۰ ۰
 27. himsy گفت:

  دوستان گرامى آیا کسى مى دونه چرا تمام پیغام هاى خصوصى بنده پاک شده؟ کسى هست مشکلى مشترک و یا اطلاعاتى داشته باشه؟ با تشکر از تمامى دوستان himsy از انجمن pc$_R.P.G

  ۰ ۰
  1. sociant گفت:

   i have the same problem
   Pc$ :-x :-x

   ۰ ۰
  2. adel_97 گفت:

   بله ، هیمسای عزیز! به خاطر ایجاد تغییرات دوباره در سایت صفحات شخصی و صندوق پیام ها دوباره کدنویسی شدن و همچنین امکان لینک بوسیله نام کاربری هم حذف شده. احتمالاً به زودی شاهد تغییرات خوبی تو سایت مثل ایجاد آواتار برای کاربر ها و توانایی مشاهده صفحات شخصی کاربر ها برای یکدیگر خواهیم بود.
   Adel_97 از انجمن PC$

   ۰ ۰
  3. ان شاالله
   اما دوباره سوال برام پیش اومده که تو از کجا میدونی؟

   ۰ ۰
  4. adel_97 گفت:

   خب دیگه! به هر حال!
   Adel_97 از انجمن PC$

   ۰ ۰
  5. sociant گفت:

   عادل جان مشکوک میزنیا

   ۰ ۰
  6. از من هم پاک گشته ، احتمالا از همه پاک شده

   ۰ ۰
  7. mostafa133 گفت:

   برا منم همین.

   ۰ ۰
 28. MG.96 گفت:

  یکی کمکم کنه!! اولای سایه ی دوزخیان تازه وارد جهنم شدم، یه خورده که می رم جلو و یه سریارو میکشم، به یه در می رسم که انگار دورش جلبکه. یه چیزای صورتی رنگی دورش چسبیدن. یه در دیگه هم اوجا هست که برای باز کردنش به ی مغز (!) احتیاجه. بالای اون دره یه چیز بنفشه که برای باز کردن او یکی دره باید از اون استفاده بشه.
  خوددم نفهمیدم چی نوشتم ولی تورو خدا هرکی فهمیده کمکم کنه. همه جارو میگردم اما نمی دونم باید چیکار کنم. هر کی می دونه لطفا کمکم کنه. :twisted:

  ۰ ۰
  1. xneon 360 گفت:

   دوست عزیز باید بری تو اون سایه ای که وسط هست وایسی و بعد با تفنگ به اون شی رنگیه که پیچک ها رو تغذیه میکنه شلیک کنی.روزبه از انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

   ۰ ۰
  2. MG.96 گفت:

   ایول دمت گرم. کارم را افتاد.

   ۰ ۰
 29. just iran گفت:

  ای فدای این EA و فیفا بشم که همیشه هوای PC بازا رو داره.

  ۰ ۰
 30. Anathema گفت:

  دم EA و بروبچ We Are 11گرم امسالم دوباره We Are 11…راستی تا یادم نرفته بگم که از دوستانی منو مورد لطف خودشون قرار دادن در مطالبی که توی سایت قرار گرفته صمیمانه تشکر میکنم مخصوصا حامد عزیز…فعلا منو دنیرو درگیر امتحانات هستیم من که فعلا دوتارو رد کردم بره مقاوت مصالحو گند زدم ولی اخلاق بد نبود.بعد امتحانات ایشالا با مطالب مفید تری راجع به سخت افزار در خدمت شما خواهم بود :evil: :wink: :-D آناتمای فعلی سالوادور سابق ومیلاد همیشگی از انجمن PC$ و دوتا انجمن دیگه

  ۰ ۰
  1. adel_97 گفت:

   ما هم امیدواریم. احتمالاً امسال بخش آنلاین دوارده نفره میشه تا یه نفر هم وظیفه هدایت تیم و تغییر تاکتیک ها و اعلام وظایف رو داشته باشه.
   Adel_97 از انجمن PC$

   ۰ ۰
 31. Ezio گفت:

  حرف نداره ظاهرا PES امسال هم زیر سایه ی FIFA قرار می گیره :wink:
  ********************************************************************
  Call of Juarez: The Cartel تاریخ عرضه ۲۶ روز دیگه

  ۰ ۰
  1. MG.96 گفت:

   عزیزم pes همیشه زیر سایه ی FIFA بوده .

   ۰ ۰
  2. قبول ندارم آقا PES 2006 از همه نظر از Fifa 06 بهتر بود ، بعد از اون ولی … :cry:

   ۰ ۰
  3. adel_97 گفت:

   سعید جان این چه حرفیه تو می زنی؟ PES 2006؟ هم زمان با عرضه فیفا ۰۶ ، PES 5 منتشر که یه کم بهتر بود. PES 6 عالی بود. اما بعد از اون در کل این دو بازی هم سطح بودن و بعضی ها ، فیفا رو بهتر می دونستن ، بعضی ها PES رو. اما یهو امسال فیفا خیلی از PES جلو زد و PES به شکل عجیبی گند زد.
   Adel_97 از انجمن PC$

   ۰ ۰
 32. horo2 گفت:

  fifa بهترینه :-P

  ۰ ۰
 33. Mohsen گفت:

  خبر خوبی بود. به نظرم سال های بعد برای wiiU هم بیاد.
  راستی دبازی این فروم کو پس؟! یه جواب بده که میخوای بذاری یا نه… :evil:

  ۰ ۰
 34. FEROD گفت:

  `\_(o_O)_|`

  واقا !؟ امیدوارم همینطور که گفته شده باشه ، چه عجب واسه Pc دست و دل باز شدن بلآخره
  _____
  انجمن حقوق بگیران مایکروسافت :arrow:

  ۰ ۰
 35. xneon 360 گفت:

  منکه خییلی منتظر این بازی بسیار زیبا هستم و میخوام دوباره با رئال مادرید عزیزم یکه تاز میادین باشم :lol:
  روزبه از انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

  ۰ ۰
 36. Abdol.DVD گفت:

  بابا dbazi چرا انقدر اخبارا دیر به دیر آپ می شه؟ :?:

  ۰ ۰
 37. Abdol.DVD گفت:

  با ما موافق نیستید؟ :?:

  ۰ ۰
 38. mohammad.m گفت:

  اه اه اه اههههههههه چقدر پلتفورم داریم ما نمی دانستیم شاید برای ps1 sega micro tv mp3 pleyr هم بیاد {درست نوشتم؟} :mrgreen: :mrgreen:

  ۰ ۰
  1. himsy گفت:

   محض اینکه سوال فرموده بودید باید عرض کنم که خیر؛ mp3 player درسته؛ با تشکر himsy از انجمن pc$ & RPG

   ۰ ۰
  2. mohammad.m گفت:

   اوووو خیلی ببخشد اشتباه شد :oops:

   ۰ ۰
 39. rahyarpaul گفت:

  بازی la noire برای پی سی پاییز امسال تایید شد توسط خود راک استار
  ولی در مورد rdr فقط یک شایعه است که گفته شده ۱۷ اگوست برای پی سی میاید ولی هنوز راک استار تایید نکرده است

  ۰ ۰
 40. arashgamer گفت:

  دمش گرم واسهPS2هم هست.

  ۰ ۰
 41. rahyarpaul گفت:

  در ضمن راک استار اعلام کرده هیچ برنامه ای برای red dead redemption در پی سی ندارد و این بازی برای پی سی عرضه نخواهد شد
  ولی منتظر la noire برای پی سی در پاییز باشید راک استار چند ساعت پیش این خبر را در سایت خود و vg247 تایید کرده است و این بازی از قابلیت ۳d پشتیبانی میکند

  ۰ ۰
 42. بهداد گفت:

  بروبچ pcباز یه چیز بهتون میگم بهتون برنخوره$شماها باید قبول کنید کهpcکم کم داره از دور خارج میشه و دیگه ابهت گذشته رو نداره$بنده همpc تقریبا قدرتمندی دارم و هم کنسول ولی هیچ یک از بازیها رو درpc بازی نکردم چون واقعا اصلا صفایی که کنسول و یک صفحه ۴۰اینچ به ادم میده من توpc نمیبینم..باتشکر…امیرمسعودبهدادازانجمن حقوقبگیران مایکروسافت

  ۰ ۰
  1. adel_97 گفت:

   شما مطمئن باش شده یه بازی هم برای PC بیاد ، این پلتفرم سر جاش می مونه. اما این رو هم مطمئن باش که تا دو سه سال دیگه کنسول های حال حاضر وجود نخواهند داشت. ضمناً می بینید که کم کم بازی های مهمی هم که برای PC نمی اومد ، داره میاد! و مهم تر از همه. با اومدن ویندوز ۸ اتفاقات خیلی مهمی میوفته و دیگه PC یه پلتفرم خالی نخواهد بود!!
   Adel_97 از انجمن PC$

   ۰ ۰
  2. sohrab_00002001 گفت:

   این دیگه چه جورشه شما جزئیات بازیهارو مقایسه کن

   ۰ ۰
  3. sociant گفت:

   نمونه ای از کم اوردن

   ۰ ۰
 43. بهداد گفت:

  هیول روزبه جان عشق فقط فقط لالیگا و تیم تنها رئال مادرید کهکشانیها(غوهای سپید=که این هم لقب رئال مادرید و هم ملوان بندر انزلیه!!!)$خوشحالم که علاوه بر هم انجمن بودن در این ضمینه هم هم نظریم روزبه جان$به امید نابودی دهکده ی کاتالان به دست کهکشانیها :-D ….

  ۰ ۰
  1. xneon 360 گفت:

   سلام خدمت امیر عزیز.آقا واقعا بهترین دعای قرنو کردی! :lol: ایشالا هر چه زودتر شاهد نابودی آب اناریه از روی زمین باشیم :-D

   ۰ ۰
 44. reza-360 گفت:

  FIFA is best :mrgreen: خیلی دوست دارم این بازی هر چه زود تر بیاد! MW3 Fighters

  ۰ ۰
 45. sohrab_00002001 گفت:

  اگه بدونین فیقا روی پی سی چه حالی میده من خودم به مدت یکسال کلوپ داشتم و همه دستگاه کلوپ من ایکس باکس بود وقتی کارو بارمو جمع کردم و فیفا رو روی پی سی بازی کردم تازه فهمیدم فوتبال یعنی چی هزاران بار روانتر از کنسول اجرا میشه حتی با این که نسخه ۲۰۱۱ کنسول با پی سی کمی در گیم پلی فرق داره ولی بازم بازم ۱۰۰ درصد بیشتر از اون حال میده :mrgreen: 8)

  ۰ ۰
 46. Ezio Auditore گفت:

  FIFA خمارتم. . .

  ۰ ۰
 47. hunter گفت:

  راستی بچه ها یه چیزو دقت کردین؟؟؟عکس بالا بر عکسه. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  ۰ ۰
  1. reza-360 گفت:

   هه هه هه :lol: راست میکه. بر عکسه! MW3 Fighters

   ۰ ۰
  2. reza-360 گفت:

   ببخشید :oops: راست (میگه) نه (راست میکه) mMW3 Fighters

   ۰ ۰
  1. armin killer گفت:

   تو که نوشتی فقط pesچرا اومدی تو صفحه ی فیفا من رییس انجمن pes killers ام بچه ها بریزین سرش راستی اگه کسی خواست تو pes killers عضو بشه پشته کامنتش بنویسه pes killers

   ۰ ۰
  2. reza-360 گفت:

   ایشون هم راست میگه(نه راست میکه) :lol: یه صفحه درمورد پی اس باز کن و اونجا بنویس فقط پی اس! MW3 Fighters + PES Killers

   ۰ ۰