کپکام از دلایل فروش کمتر «رزیدنت اویل ۷» نسبت به شماره‌های قبل می‌گوید

توسط سینا جعفری در ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ , ۲۳:۳۰

با وجود این‌که «رزیدنت اویل ۷» نقدهای مثبتی دریافت کرد و در بخش فروش هم نسبتا موفق ظاهر شده، اما نمی‌توان از این حقیقت فرار کرد که بازی در زمان عرضه از رزیدنت اویل ۵ و ۶ کمتر فروخته است. درحالی‌که دلایل مختلفی برای این موضوع بیان شده است، اما حالا کپکام به میان آمده تا نظرش را در این رابطه بگوید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اخیرا کپکام جلسه‌ی پرسش و پاسخی برگزار کرد که در میان آن، به عرضه‌ی عنوان رزیدنت اویل ۷ نیز اشاراتی شد. این شرکت در‌این‌باره گفت:« در مقایسه با نسخه‌ی ششم، به‌نظر می‌رسد که فروش رزیدنت اویل ۷ با سرعت اولیه‌ی کمتری پیش می‌رود. هرچند این مساله می‌تواند به گسترش بیشتر دانلودهای دیجیتالی نسبت داده شود. همین موضوع می‌تواند میزان فروش اولیه‌ی سریع و تیز یک بازی را به پروسه‌ای دنباله‌دار تبدیل کند.»

کپکام ادامه داد:« هم‌چنین ما باور داریم که رسیدن به میزان ۴ میلیون نسخه فروش برای سال مالی پیش رو کاملا امکان‌پذیر است. چون ما انتظار داریم که فروش بازی برای دوره‌ای طولانی و به‌خاطر نقد‌های مثبت از سوی رسانه‌ها و بازیکنان، ادامه یابد.» این مساله کاملا در دسترس به‌نظر می‌رسد، چون بازخوردهای رزیدنت اویل ۷ -در هر دو مورد رسانه‌ها و طرفداران- بسیار قدرتمند تر از رزیدنت اویل ۶ بود.

درنهایت کپکام اعلام کرد که محتواهای دانلودی بازی باید علاقه نسبت به بازی را در سطح بالایی نگه دارد. تا به اینجا دو بسته‌ی دانلودی برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شده که «تصاویر ممنوعه ۱ و ۲» نام دارند. البته این بسته‌ها هنوز برای اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه نشده‌اند، اما تاریخ عرضه‌ی آن‌ها برای دو پلتفرم نام‌برده نیز مشخص شده است. این تاریخ ۳ اسفند خواهد بود. البته محتوای رایگانی هم برای بازی در نظر گرفته شده است که شخصیت جدیدی را معرفی می‌کند.

رزیدنت اویل ۷ هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است. دنیای بازی هم نقدی بر این عنوان داشت که از طریق این لینک، می‌توانید آن را مطالعه کنید.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “کپکام از دلایل فروش کمتر «رزیدنت اویل ۷» نسبت به شماره‌های قبل می‌گوید”

  1. caner 2 گفت:

    اعتماد کم و علاقه نداشتن اکشن باز ها علت فروش کمتر این نسخست

    ۱ ۰
  2. aliya گفت:

    تغییر سبک ناگهانی هم میتونه دلیل این کاهش فروش باشه

    ۰ ۱