Dino Crisis, Megaman, Resident Evil, بازی دویل می کرای (Devil May Cry), شرکت کپکام (Capcom)

کپکام به دنبال بازگرداندن عناوین قدیمی است

آواتار سینا جعفری توسط سینا جعفری در ۱۶ آذر ۱۳۹۵ , ۲۳:۲۰

مارول در مقابل کپکام شاید تنها عنوان فراموش شده‌ای نباشد که کپکام قصد بازگرداندنش را دارد. ممکن است بقیه‌ی عناوین مطرح کپکام هم در آینده عناوین جدیدی داشته باشند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کپکام در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که سری عناوین مارول در مقابل کپکام تا به حال حدود ۷ میلیون نسخه به بازار توزیع کرده است. در همان کنفرانس، کپکام اعلام کرد که ممکن است عناوین دیگری نیز از کتابخانه‌ی عظیم و قدرت‌مند کپکام بازگردند.

در این رونمایی آمده است:« به علاوه‌ی عناوین بزرگ که به صورت عادی و مداوم منتشر می‌شوند، کپکام در حال حاضر بر روی زنده کردن عناوینی که اخیرا نسخه‌ی جدیدی نداشته‌اند و به اصطلاح خوابیده بودند، تمرکز دارد. در این برنامه که با مارول در مقابل کپکام: بی‌کران و بعد از وقفه‌ای پنج ساله برای این سری بازی آغاز می‌شود، کپکام به دنبال بهبود دادن ارزش شرکت به وسیله‌ی استفاده از کتاب‌خانه‌ی قدرت‌مند خود است.»

ما می‌دانیم که رزیدنت اویل ۷ در سال آینده‌ی میلادی عرضه خواهد شد و به‌روزرسانی‌ها هم‌چنان برای مبارز خیابانی ۵ ادامه خواهد داشت. در این بین، بسیاری عنوان دیگر وجود دارد که نسخه‌ی جدیدی در این چند سال اخیر نداشته‌اند و میتوانند بازهم برگردند.

شاید بزرگ‌ترین احتمال برای بازی مگامن باشد. این عنوان مدت زیادی است که دست‌نخورده رها شده و حالا برای مارول در مقابل کپکام: بی‌کران بازگردانده شده است. طرفداران مدت زیادی خواهان نسخه‌ای جدید از مگامن بوده‌اند و شاید بهترین زمان برای عرضه‌ی نسخه‌ی جدید همین حالا باشد.

بازی دیگر که نیازمند بازگشت است، داینو کرایسیس می‌باشد. رزیدنت اویل ۷ با وی‌آر قابل بازی است، پس به نظر می‌رسد که حمله‌ی یک تی-رکس که به شما می‌تواند بسیار جذاب باشد.

هم‌چنین طرفداران منتظر نسخه‌ی جدیدی از عنوان شیطان هم می‌گرید هستند. بسیاری از نسخه‌ی آخر ناراضی بودند و به دنبال دنباله‌ی شایسته‌ای برای این بازی هستند. شاید همین بازی طرفداران ناراضی را دوباره به سمت بازی بازگرداند و آن‌ها را خوش‌حال کند.

البته عناوین دیگری هم در این لیست هستند، مانند سری بازی اونیموشا که یک نسل را غایب بوده است. امیدواریم کپکام با درنظر گرفتن خواسته‌های طرفداران در مسیر درست حرکت کند؛ البته رفتارها و برنامه‌های کپکام مخصوصا در سال جاری میلادی نشان دهنده‌ی اخبار خوبی است.

دیدگاه
۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

4 Replies to “کپکام به دنبال بازگرداندن عناوین قدیمی است”

 1. آواتار ww97 ww97 گفت:

  مگامن هم اگه باشه شک نکنید پورت یا ریمستره. کیجی جون :D که از کپکام رفت دیگه عملا باید این فرنچایز محبوب رو رهاشده (abandoned) تلقی کنیم.

  ۰ ۰
 2. آواتار reza_only reza_only گفت:

  BRING BACK ONIMUSHAAAAAAAAAAAA :'( :'( :'( :'( :'( :'(

  ۰ ۰
 3. آواتار .Ghost .Ghost گفت:

  دویل می کرای لعنتیا!!!البته نه چیزی مثه ریبوتش

  ۰ ۰
 4. آواتار 20master 20master گفت:

  capcom داره به خودش میاد.
  onimusha dinocrisis dmc
  امیدوارم روزی خبر تایید این بازیها بره رو سایت :*:

  ۱ ۰