Airship Syndicate, darksiders, Vigil Games

طراح Darksiders با تصویری یک بازی از Battle Chasers را تبلیغ کرد

آواتار فرشاد خرمی توسط فرشاد خرمی در ۷ اسفند ۱۳۹۳ , ۱۳:۵۸

به گزارش گیم اینفورمر، برای تمامی کسانی که در خبرنامه Airship Syndicate عضو شده اند، تصویر هنری از پروژه در دست ساخت این استدیو ایمیل شده است که به شدت به یک بازی از کمیک های Battle Chasers اشاره دارد.

Joe Madureira، طراح و گارگردان هنری Darksiders، چند روز پیش قستی از همین عکس را با متن “گویا طوفانی در راه است” توییت کرده بود (ما آن خبر را هم پوشش داده بودیم.) و اکنون تصویر تمام نمای آن منتشر شده است. Joe Mad عکس پروفایل خود را نیز در توییتر به تصویری از Garrison، کاراکتری در کمیک های ناتمام مانده Battle Chasers، تغییر داده است که به تصور ساخت یک بازی از این کمیک قوت می بخشد. به نظر می‌رسد کاراکتر پشت به دوربین در این عکس هم Garrison باشد. Madureira با توییت های دیگری تقریبا صحت این قضیه (ساخت بازی از روی کمیک) را به شکل غیرمستقیم تایید کرده است.

joe mad tweet

Joe Mad خالق این کمیک پس از پیوستن به دنیای طراحی گیم Battle Chasers را نیمه کاره رها کرد و بعد ها به عنوان کاگردان Darksiders در Vigil Games مشغول به فعالیت شد. او و افراد دیگری در تیم سازنده بازی همچون Ryan Stefanelli تهیه کننده Darksiders II، مدتها پس از ورشکستگی THQ و تعطیلی Vigil استدیوی جدید Airship Syndicate را تشکیل دادند.

در یک جریان دیگر مربوط به Darksiders، دیوید آدامز، کارگردان دیگر Darksiders، که با جمعی دیگر از اعضای تیم Vigil به کرایتک پیوستند، مدتی پیش به دلیل مشکلات مالی، از کرایتک جدا شده و استدیوی دیگری با عنوان Gunfire Games را تاسیس کردند، با این ایده که بازی هایی در سبق و سیاق Darksiders تولید کنند یا حتا برای ساخت ادامه سری با Nordic Games همکاری داشته باشند. بنابرین اگر در این سال ها از تجربه قسمت سوم Darksiders محروم بمانیم، به نظر می‌رسد که لااقل یک یا دو عنوان دیگر شبیه به آن خواهیم داشت. به هر ترتیب اخبار این بازی ها را در آینده از دنیای بازی دنبال کنید.

دیدگاه
۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

3 Replies to “طراح Darksiders با تصویری یک بازی از Battle Chasers را تبلیغ کرد”

  1. آواتار Damned Damned گفت:

    تشکر بابت خبر.

    ۱ ۰