شرکت نینتندو (Nintendo)

بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ

توسط محسن شجاعی در ۸ فروردین ۱۴۰۲ , ۲۱:۰۰

بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ: رابطه میان انسان‌ها و علاقه آن‌ها به تجربه هیجان حقیقتا رابطه عجیبی است. برخی افراد حتما باید هیجان و ترشح آدرنالین را از طریق فعالیت‌های سنگین و پرتنش فیزیکی تجربه کنند. برخی افراد تجربه‌های هیجان انگیز را راهی برای تخلیه استرس و تنش‌هایی که در وجودشان انباشته شده می‌دانند. برخی به تماشای یک فیلم اکشن و پر زد و خورد بسنده می‌کنند و برخی حتما باید در بطن اکشن باشند تا آن را حس کنند. در هر حال علاقه و وابستگی انسان‌ها به تجربه‌های پر هیجان و اکشن، هرچند به صورت مقطعی غیر قابل انکار است. در این میان تجربه بهترین بازی های جنگی نینتندو سوییچ می‌تواند تعادل مناسبی میان تعامل با تجربه هیجان و داشتن حس امنیت و آرامش برقرار کنند. در ادامه با بهترین بازی های اکشن Nintendo دنیای بازی را همراهی کنید.

هرچند نینتندو همواره به عنوان یک کمپانی خانوادگی که برای تمام گروه‌های سنی بازی تولید می‌کند، شناحته می‌شود اما، در سال‌های اخیر و با پیدایش کنسول هیبریدی سوییچ طیف انتخاب‌های مخاطبان خود را گسترده‌تر از قبل کرده و در کنار ساحت بازی‌های فرست پارتی با مخاطب سنی بزرگسال، بسیاری از ناشران تردپارتی نیز بازی‌های متنوعی را راهی این کنسول کرده‌اند که بازی‌های اکشن نیز از این قاعده مستثنا نیستند. از بازی‌های کلاسیک دوران پلی استیشن ۲ گرفته تا بازی‌های مدرنی مانند بایونتا. بنابراین در ادامه با دنیای بازی همراه باشید تا با یکدیگر نگاهی داشته باشیم به بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ.

بازی‌های حاضر در این لیست در ژانر اکشن-نقش آفرینی نیستند، از ذکر نام بازی‌هایی مانند NieR: Automata که هسته گیم‌پلی آن را ارکان نقش آفرینی تشکیل می‌دهد و سیستم مبارزاتی آن‌ها هک اند اسلش است، خودداری شده است. شاید در آینده این بازی‌ها نیز در دنیای بازی لیست مجزای خود را داشته باشند. این لیست از اولویت بندی خاصی برخودار نیست و بازی‌های حاضر در آن بدون در نظر گرفتن ترتیب و اولویت خاصی، معرفی شده‌اند.

بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ: Astral Chain

بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ

Astral Chain با ترکیب گرافیک هنری چشمنواز خود، یک جهان فانتزی جذاب و جالب توجه، گیم‌پلی عمیق و متنوع به آسانی تبدیل به یکی از موفق‌ترین بازی‌های پلاتینیوم گیمز روی نینتندو سوییچ می‌شود. سازندگان به زیبایی هرچه تمام‌تر المان‌های حل معما و فعالیت‌های کارآگاهی را با یک سیستم مبارزاتی پرتنش، پرهیجان و چالش برانگیز ترکیب می‌کند که بدون شک می‌تواند باعث به وجد آمدن هر مخاطبی شود. پیچیدگی و عمق سیستم‌های بازی، شاید در ابتدا برخی از مخاطبان را سردرگم کند و نتواند آن‌ها را به ترتیبی که باید جلب خود کند اما، باید گفت آن دسته از مخاطبانی که زمان و انرژی لازم را برای درک تمامی این مکانیزم‌ها می‌گذارند، با یک سفر جادویی مواجه می‌شوند که از ابتدا تا انتها تجربه آن لذت بخش است. بدون شک Astral Chain یکی از بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ است که تجربه آن را می‌توان به آسانی به هر مخاطبی توصیه کرد.

مطلب پیشنهادی: بررسی بازی Astral Chain

بهترین بازی های جنگی نینتندو سوییچ: Hades

بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ

استودیو Supergiant Games خلاقیت، نوآوری و سرگرم کننده بودن را با بازی Hades به بسیاری از بازیسازان بزرگ آموخت. مخاطبان می‌توان به آسانی عاشق این تجربه روگ لایک شوند. روایت داستانی جذاب که برای درک تمامی زوایا آن باید بازی را چندین بار به اتمام رساند، استایل هنری خاص که به طرز عجیبی با اساطیر یونان همخوانی دارد، سیستم مبارزاتی بازی که در عین سادگی برای تسلط بر آن باید تلاش کرد و موسیقی‌های بازی که تجربه بازی را چند سطح ارتقا می‌دهند. اگر به هر دلیلی تا کنون امکان تجربه یکی از بهترین روگ لایک‌های چند سال اخیر را روی پلتفرم‌های دیگر پیدا نکرده‌اید، شاید عرضه نسخه سوییچ بهترین بهانه برای به سراغ Hades رفتن باشد. مسلم ذات بازی‌های روگ لایک و حالت گرایند گونه‌ای که دارند برای هر مخاطبی جذاب نیست اما، قطعا محصول سوپرجاینت ارزش یک بار تجربه را دارد. Hades بهترین بهانه برای سفر به جهنم است، سفری که بسیاری از مخاطبان از تجربه آن راضی بوده‌اند!

مطلب مرتبط: تریلر معرفی بازی Hades 2

برترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ: Hyrule Warriors: Definitive Edition

بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ

Hyrule Warriors: Definitive Edition یک اکشن بی کله و بعضا غلو شده را به مخاطبان ارائه می‌کند. البته این بدان معنا نیست که تجربه اکشن آن لذت بخش و مفرح نیست. این بازی به سادگی ده‌ها ساعت محتوای غیر تکراری و سرگرم کننده را به مخاطب خود هدیه می‌دهد که تجربه یک اکشن پرهیجان بخش اعظم آن است. هرچند برخی مکانیزم‌های بازی دقیق پیاده سازی نشده‌اند و حضور برخی از آن به نظر اضافی می‌آید اما، ترکیب ویژگی‌های مجموعه زلدا و Dynasty Warriors به نحوه احسن انجام شده و بسیاری از ارکان گیم‌پلی بازی مانند اجزای یک ساعت به صورت دقیق کنار هم کار می‌کنند. نتیجه کار به آسانی تبدیل به یکی از بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ شده که دنباله لایقی برای یکی از IPهای کلاسیک نینتندو است.

Hellblade: Senua’s Sacrifice

بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ

امکان تجربه یکی از برترین بازی‌های روان شناختی و اکشن نسل گذشته روی کنسول پرتابل سوییچ، آن هم با کمترین افت و دانگرید گرافیکی و عملکردی، موهبتی است که نصیب مخاطبان نینتندو شده و نباید به سادگی از کنار آن عبور کنند. تنها تجربه داستان بازی و پیام‌ها آن، به تنهایی دلیل کافی برای تجربه محصول نینجا تئوری هستند اما، اگر شما از آن دسته مخاطبان هستید که گیم‌پلی را اولویت اصلی خود قرار می‌دهید، باید گفت باز هم Hellblade: Senua’s Sacrifice شما را ناامید نمی‌کند. سیستم مبارزات بازی شاید به اندازه سایر بازی‌های حاضر در این لیست پرتنش و هیجان انگیز نباشد اما، قطعا عمیق و حساب شده است و درک کامل آن و مسلط شدن بر آن، لذتی است که در کنار تجربه داستان ماندگار آن، نباید آن را از خود دریغ کنید. بدون شک سازندگان کار عظیمی در پورت بازی روی سوییچ انجام داده‌اند و این بازی یکی از بهترین‌های سوییج از این حیث است.

در دنیای بازی: بررسی ویدیویی بازی Hellblade Senua’s Sacrifice

بهترین بازی های جنگی نینتندو سوییچ: Darksiders: Warmastered Edition

بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ

اگر تا به حال یکی از بهترین هک اند اسلش‌های تاریخ و یکی از بهترین IPهای کمپانی THQ را تجربه نکرده‌اید، ریمستر نسخه اول بهترین فرصت و بهانه برای آشنا شدن با مجموعه Darksiders و یکی از برترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ است. THQ Nordic روایت خونین و مهیج سواران آخرالزمان را به کنسول هیبریدی سوییچ آورده تا مخاطبان این پلتفرم نیز بتوانند با «جنگ» و سفر پرخطر وی برای برقراری تعادل در جهان همراه شوند. هرچند برخی از مکانیزم‌های بازی در مقایسه با نسخه‌های دوم و سوم مجموعه کمی خام و پرداخته نشده به نظر می‌رسد اما، باز هم ساعت‌ها اکشن و پلتفرمر انتظار مخاطب را می‌کشد تا با سیستم مبارزات کومبو محور، طراحی مراحل شبه جهان باز و روایت حماسی وی را شیفته خود کند. قطعا Darksiders یکی از IPهایی است که آنطور که باید به حق خود نرسید و شاید تجربه نسخه اول بتوانند دیدگاه بسیاری را نسبت به این مجموعه متحول کند.

بهترین بازی های اکشن Nintendo: بازی Bayonetta 2

شرکت نینتندو (Nintendo)

سری بایونتا در میان بهترین بازی های اکشن Nintendo می‌درخشد. پس از اینکه بایونتا ۲ بسیاری از مخاطبان Wii U را به خود جلب کرد و تا ابد نام خود را در میان برترین‌های ژانر هک اند اسلش ماندگار نمود، نینتندو تصمیم گرفت نسخه ارتقا یافته آن را راهی کنسول نینتندو سوییچ کند تا مخاطبان جدیدتر آن‌ها نیز از تجربه ماجراهای عجیب و غریب این ساحره قدرتمند بی‌نصیب نباشند. بازی بدون ذره‌ای افت فریم با نرخ فریم ۶۰ اجرا می‌شود. هر دو نسخه دستی و خانگی بازی به زیبایی هرچه تمام‌تر اجرا می‌شود. شاید بایونتا ماندگارترین تجربه شما در جهان بازی‌هایی ویدیویی نباشد اما، قطعا می‌تواند یکی از خاص‌ترین تجربه‌های شما را با اکشن غلو شده و پرهیجان، داستان عجیب، سیستم پلتفرمینگ و اکتشاف رقم بزند. اگر تا به سراغ یکی از بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ نرفته‌اید، قطعا اکنون بهترین فرصت است و اگر پیشتر آن را سال‌های قبل تجربه کرده‌اید، بازهم سراغ جهان بایونتا رفتن خالی از لطف نیست.

مطلب پیشنهادی: بررسی بازی Bayonetta 1+2

بهترین بازی های اکشن Nintendo: بازی Onimusha: Warlords 

شرکت نینتندو (Nintendo)

به لطف تغییرات اساسی که سازندگان در گرافیک فنی و طراحی‌های بازی Onimusha: Warlords اعمال کردند، یکی از بهترین اکشن‌های دوران پلی استیشن ۲ فرصت این را پیدا کرده تا خود را به مخاطبان سوییچ معرفی کند. حال که مشکلات گرافیکی بازی تا حد زیادی حل شده و غبار زمان تا حد زیادی از روی این بازی کلاسیک زدوده شده، سیستم مبارزات بازی فرصت درخشش دارد. شاید ساندترک‌های جدید بازی توانایی رقابت با حس نوستالژی برخی مخاطبان قدیمی را نداشته باشد اما، قطعا یک عمق جدید را به تجربه داستان بازی که از تاریخ غنی ژاپن الهام گرفته، اضافه می‌کند. بازخوردهای مخاطبان پس از تجربه Onimusha: Warlords  به حدی مثبت بوده که بسیاری امیدوار هستند سایر نسخه‌های مجموعه نیز راهی پلتفرم‌های جدید شوند و فرصت تجربه تمام فرنچایز نصیب همه مخاطبان شود.

God Eater 3

شرکت نینتندو (Nintendo)

سازندگان به ناچار بخشی از گرافیک فنی بازی God Eater 3 را برای اجرای بهتر روی سوییچ قربانی کرده‌اند و باید بگوییم این فداکاری کاملا ارزشش را داشته، زیرا که بازی بدون افت خاصی اجرا می‌شود و سیستم مبارزات پرهیجان بازی که یکی از ارکان آن است، فرصت درخشش دارد و این بازی را در میان برترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ ثابت می‌سازد. امکان تجربه بازی به صورت گروهی یک موهبت بزرگ برای مخاطبان سوییچ است. می‌توانید با دوستان خود همراه شوید و هیولاهای عظیم الجثه را در کنار یکدیگر شکست دهید. پورت سوییچ God Eater 3 شامل تمام آپدیت‌ها و پچ‌هایی است که سازندگان به مرور برای بازی عرضه کرده‌اند و از این حیث باید بگوییم مخاطبان کنسول هیبریدی می‌توانند تجربه به مراتب روان‌تری را نسبت به مخاطبان PS4 و PC داشته باشند. اگر شما نیز از طرفداران مجموعه Monster Hunter هستید و به دنبال عنوانی می‌گردید تا همان حس و حال را برای شما زنده کند، God Eater 3 به عنوان یکی از بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ ناامیدتان نمی‌کند.

بهترین بازی های جنگی نینتندو سوییچ: Devil May Cry 3 Special Edition

شرکت نینتندو (Nintendo)

بیش از هفده سال از نسخه سوم مجموعه Devil May Cry می‌گذرد و این بازی همچنان یکی از بهترین هک اند اسلش‌های تاریخ است و روی بازی‌های زیادی تاثیر گذاشته و مبنع الهام بسیاری از بازیسازان بوده است. لیست بهترین بازی های اکشن Nintendo بدون حضور DMC قطعا ناقص می‌بود. برخی از المان‌های بازی تا حدودی قدیمی شده و شاید با استانداردهای امروزی همخوانی نداشته باشد اما، سیستم مبارزات کمبو محور بازی که سرشار از هیجان، خلاقیت و سرعت است، هنوز هم ارزش تجربه را دارد. می‌توانید با ترکیب استایل‌های مختلف مبارزه، کومبوهای دیوانه‌وار خلق کنید و شیاطین را آنطور که دوست دارید سلاخی کنید. تمام ویژگی‌های مثبت نسخه اورجینال در کنار امکان تجربه برخی از بخش‌های بازی به صورت کو-آپ ترکیبی است دوست داشتنی که در اختیار طرفداران نینتندو سوییچ قرار گرفته است. اگر ذره‌ای به ژانر اکشن و زیرمجموعه‌های آن علاقه داشتید باشد، احتمال اینکه عاشق دانته مو سپید و استایل خاص مبارزه وی شوید، بسیار بالا است.

مطلب پیشنهادی: نقد و بررسی بازی Devil May Cry 5

بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ: Hyper Light Drifter: Special Edition

شرکت نینتندو (Nintendo)

بازی Hyper Light Drifter به خوبی توانمندی استودیو  Heart Machine خلق تجربه‌های خاص، لذت بخش و تا حدودی کهنه شده را به رخ می‌کشد. نسخه سوییچ این بازی شبه کلاسیک بدون فریم خاص و به روانی اجرا می‌شود و آن را در میان برترین بازی های جنگی نینتندو سوییچ قرار می‌دهد. برخی ویژگی‌های جدید و انحصاری در نسخه Special Edition به بازی اضافه شده تا آن دسته از طرفدارانی که پیشتر بازی را تجربه کرده‌اند، باز هم بهانه‌ای برای بازگشت به آن را داشته باشند. در عین حال تمام اسرار، باس فایت و آپگریدهای نسخه اورجینال انتظار مخاطبان جدید را می‌کشد تا خود را در جهان پیکسلی Hyper Light Drifter غرق کنند. بدون شک محصول هارت ماشین آرشیو بازی‌های مستقل سوییچ را غنی‌تر از همیشه می‌کند. باید گفت هرچند این بازی مورد تحسین و تمجید بسیاری قرار گرفته اما، هیچگاه آنطور که باید به حق خود نرسید و شاید با بازاریابی بهتر، اکنون جامعه مخاطبان آن بسیار وسیع‌تر از قبل ‌می‌بود.

بهترین بازی های اکشن Nintendo: بازی Samurai Jack: Battle Through Time

بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ

طرفداران سال‌ها است که در حسرت عرضه نسخه جدیدی از مجموعه سامورایی جک هستند و بارها درخواست‌های خود را مبنی بر ساخته شدن نسخه جدید به گوش سازندگان رسانده‌اند. اینکه چه زمانی این طرفداران بار دیگر فرصت قرار گیری در نقش سامورایی جک را پیدا می‌کنند، هنوز مشخص نیست اما، تا آن زمان قطعا Samurai Jack: Battle Through Time می‌تواند ساعت‌های خالی طرفداران ژانر اکشن را پر کند. این بازی علاوه بر اینکه یک دنباله شایسته از یکی بهترین IPهای اکشن است در لیست برترین بازی های جنگی نینتندو نیز حضور دارد. بازی به صورت مستقل نیز یک تجربه مهیج و جذاب است و بدون اغراق لایق لقب یکی از بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ نیز هست. استایل هنری خاص بازی، مکانیزم‌های سیستم مبارزاتی که با دقت هرچه تمام‌تر پیاده سازی شده‌اند و گیم‌پلی چالش برانگیز بازی، همه و همه دست به دست یکدیگر داده‌‌اند تا Samurai Jack: Battle Through Time را بتوان به هر طرفدار ژانر اکشنی توصیه کرد.

No More Heroes

بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ

بازی No More Heroes در میان بهترین بازی های اکشن Nintendo تا حدودی یک وصله ناجور به نظر می‌رسد. قطعا برای آن دسته از مخاطبانی که طرفدار مجموعه هستند، تجربه نسخه سوییچ به مراتب لذت‌ بخش‌تر از تجربه نسخه Wii است و همین دلیل کافی است تا بدین نکته پی ببریم که صنعت بازی‌های ویدیویی از حیث نوآوری و ارتقا گیم‌پلی طی سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری نداشته است. بدون شک این محصول سودا ۵۱ را به هر کسی نمی‌توان توصیه کرد و هرچند طرفداران بازی در مقایسه با بازی‌های AAA و پرخرج انگشت شمار هستند اما، قطعا No More Heroes را عاشقانه تحسین می‌کنند. این بازی بهترین نماد برای آشنا کردن مخاطب جدید با استایل خاصی است که سودا ۵۱ آن را می‌پسندد. استایل هنری عجیب و غریب، شخصیت‌های کمیک بوکی و غلو شده، داستانی که در عین سادگی و سطحی بودن، در مواقعی که انتظارش را ندارید شما را غافلگیر می‌کند و از همه مهم‌تر یک سیستم مبارزاتی که خشن، خاص و پرتنش است و مشابه آن را کمتر تجربه کرده‌اید. اگر از طرفداران بازی‌ها با سبک و سیاق انیمه هستید و به دنبال یک تجربه متفاوت می‌گردید، محصول Grasshopper Manufacture شما را ناامید نمی‌کند.

Darksiders Genesis

شرکت نینتندو (Nintendo)

به عقیده بسیاری از طرفداران قدیمی مجموعه Darksiders بازی Darksiders Genesis بهترین نسخه این مجموعه هک اند اسلش است و برای اثبات ادعای خود دلایلی فراوانی دارند. به هر حال جدیدترین نسخه این مجموعه قطعا در بین برترین بازی های اکشن نینتندو جای دارد. سازندگان در این نسخه یک ترکیب بی‌نظیری از مبارزات مهیج، مراحل غیر خطی و مملو از اسرار و پازل‌های گوناگون و یک سیستم پلتفرمینگ جذاب ارائه کردند. هسته گیم‌پلی بازی را المان گرایند کردن شکل می‌دهد و همین مسئله سبب شده درجات سختی بالاتر بازی یک سطح جدیدی از لذت و هیجان را به مخاطبان ارائه کنند. در کنار تمامی این ویژگی‌ها، بخش arena mode و همچنین امکان تجربه بازی به صورت کو-آپ بازی Darksiders Genesis را به یکی از بهترین بازی‌های اکشن روی کنسول نینتندو سوییچ تبدیل می‌کند. در مجموع باید گفت این بازی ویژگی‌های مثبت زیادی به طرفداران قدیمی مجموعه و همچنین مخاطبان جدید ارائه می‌کند. نسخه سوییچ بازی در حالتی دستی با افت‌ فریم‌هایی مواجه است اما، اگر بتوانید با ایرادات فنی (نسبتا معدود) بازی به کنار بیایید، یک تجربه غنی با قیمت مناسب انتظار شما را می‌کشد.

در دنیای بازی بخوانید: بررسی بازی Darksiders Genesis

بهترین بازی های جنگی نینتندو: Bayonetta 3

بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ

آخرین نسخه سه‌گانه بایونتا هرج و مرج و دیوانگی را به حد اعلا می‌رساند، مکانیزم‌های بازی را غنی‌تر از قبل می‌کند، طراحی مراحل بازی را هوشمندانه‌تر از پیش می‌کند و چندین و چند مکانیزم جدید را به مخاطبان معرفی می‌کند تا حس تکرار و رخوت را از آن‌ها بگیرد. تمامی این ویژگی‌ها و ویژگی‌های دیگر بایونتا ۳ را به یک دنباله شایسته برای دو نسخه قبلی تبدیل می‌کند. پلاتینیوم گیمز بار دیگر توامندی‌های خود را در خلق بازی‌های اکشن و هک اند اسلش به رخ کشید. برای مقابله با دشمنان راه‌های متفاوتی دارید و می‌توانید با کمی خلاقیت کومبوهای دیوانه‌واری را خلق کنید. عمق سیستم مبارزات بازی بیشتر از همیشه است و بازی خود را در میان این حجم از مکانیزم‌های مختلف گم نمی‌کند و از ابتدا تا انتها یک تجربه درخور است. تجربه‌ای که قطعا ارزش تکرار بالایی نیز دارد. بایونتا ۳ یک کلکسیون کامل از تمام ویژگی‌هایی است که باعث شده میلیون‌های مخاطب عاشق آن شوند.

بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ: SIFU

بهترین بازی های اکشن نینتندو سوییچ

استودیو فرانسوی Sloclap با بازی Absolver توانمندی‌های خود را در ساخت بازی‌های مبارزه‌ای و اکشن نشان داد و یکی از برترین بازی های اکشن Nintendo را عرضه کرد. هرچند این بازی ویژگی‌های مثبت بی‌شماری داشت اما، به دلیل اینکه اثر تکرار می‌شد و برخی از مکانیزم‌های سیستم مبارزه بازی چندان بالانس نبودند، نتوانست به موفقیتی که شایسته آن بود دست پیدا کند. سازندگان با سیفو نشان دادند که از اشتباهات گذشته درس گرفته‌اند. هرچند مدت زمان محتوای بازی شاید کم‌تر از ده ساعت باشد اما، برای تسلط به سیستم مبارزه جذاب بازی که یادآور فیلم‌های اکشن شرقی است، باید بارها و بارها هر یک از ۵ مرحله بازی را تجربه کنید و ایرادات خود را اصلاح کنید. سیفو یک ادای احترام به تمام فیلم‌های رزمی و انتقام محور است و در عین حال هویت مستقل خود را دارد. مکانیزم مرگ و میر و زنده شدن در قالب یک فرد مسن‌تر که نوار سلامتی آن کوچک‌تر از پیش است اما، قدرت و تجربه آن بالا رفته، ایده‌ای است که در عین سادگی، یک سطح جدید به گیم‌پلی بازی بخشیده و مدیریت کردن فرصت‌های خود و چالشی که هر بار مردن و بازگشتن برای مخاطب ایجاد می‌کند، یکی از ده‌ها دلایل جذابیت سیفو است. قطعا محصول Sloclap یکی از بهترین‌های ژانر beat ’em up در سال‌های اخیر است.

اطلاعات بیشتر: بررسی بازی SIFU

سخن پایانی

برخلاف تصوری که بسیاری از مخاطبان دارند، طیف بازی‌های اکشن و چالش برانگیز روی کنسول نینتندو سوییچ بسیار زیاد است و برای طرفداران این سبک بازی‌ها، گزینه‌های مختلفی در میان بهترین بازی های جنگی نینتندو سوییچ وجود دارد که در این مطلب تنها به بخشی از آن‌ها اشاره شد. بازی‌های نقش آفرینی با هسته گیم‌پلی اکشن خود دنیای مجزایی هستند که قطعا ارزش کاوش و کند و کاو را دارند. نینتندو در سال‌های اخیر با آوردن بازی‌های کلاسیک نسل‌های گذشته و همچنین همکاری نزدیک‌تر با ناشران ترد پارتی کنسول سوییچ را بهشتی برای طرفداران بازی‌های اکشن بدل کرده است.

این بود لیست بهترین بازی های جنگی نینتندو سوییچ. شما هم بهترین بازی های اکشن Nintendo از نظر خودتان را به اشتراک بگذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: