سرورهای بازی PES 2019

آخرین اطلاعات از بخش آنلاین بازی PES 2019 | تحریم یا فیلترینگ؟

توسط تارخ ترهنده در ۶ دی ۱۳۹۷ , ۱۹:۵۸

همان‌طور که می‌دانید اخیرا کاربران در اتصال به سرورهای بازی PES 2019 دچار مشکل شده‌اند و نمی‌توانند آنلاین به این بازی پردازند. سعی داریم در ادامه شما را با آخرین اطلاعاتی که در دست داریم آگاه کنیم. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

ما طی این مدت که اتصال آنلاین برای بازیکنان بازی PES 2019 سخت و غیرممکن شده، پیگیر بوده‌ایم و طبق آخرین اطلاعات هنوز دقیق مشخص نشده که مشکل از زیرساخت و اینترنت داخلی است یا مشکل اتصال تحریم IPهای ایران از طرف شرکت کونامی است. حتی از سمت دنیای بازی مستقیما نیز ایمیل‌هایی نیز به رابط‌هایی که در کونامی داشتیم ارسال کردیم که به دلیل تعطیلات آخر سال آن‌ها نیز پاسخگو نبودند.

داستان از آنجا شروع شد که یکی از معاونان وزارت ارتباطات گفت فیلترینگ سخت‌تر می‌شود. پس از آن بود که مدت کوتاهی دسترسی به بازی‌های سوپرسل از جمله کلش رویال و کلش آو کلنز نیز قطع شد اما پس از مدتی رفع شد. تقریبا از همان بازه زمانی بازی PES ۲۰۱۹ نیز مختل شد.

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای نیز اعلام کرده که در حال پیگیری مشکل با وزارت ارتباطات و شرکت زیرساخت است. ما نیز مستقیما تماس‌هایی با بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای گرفتیم و پیگیر ماجرا شدیم. بنیاد احتمال زیادی می‌‌دهد که مشکل داخلی است و بحث تحریم مطرح نیست چرا که در بنیاد تست‌هایی با استفاده از دو اینترنت مختلف روی بازی انجام شده که با یکی از اینترنت‌ها اتصال به بخش آنلاین ممکن بوده است. برهمین اساس معتقدند اگر بحث تحریم مطرح بود، روی این اینترنت نیز نمی‌بایست بخش آنلاین کار می‌کرد.

روابط عمومی بنیاد به دنیای بازی گفت: از آنجایی که ریشه این مشکل باید از سمت شرکت زیرساخت مشخص شود، احتمالا اوایل هفته تست‌ها از سوی آن‌ها نهایی شده و نتیجه مشخص می‌شود. اگر از تحریم نباشد مطمئنا مشکل هر چه سریعتر رفع می‌شود و بنیاد نه تنها نقشی در این مشکل نداشته بلکه تمام تلاش خود را برای رفع آن خواهد کرد.

اگر شما هم در اتصال به سرورهای بازی PES ۲۰۱۹ مشکل دارید، آن را این‌جا بیان کنید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: