بتسدا بازی موبایلی جدید خود را به زودی معرفی می‌کند

توسط سینا کیارستمی در ۵ اسفند ۱۳۹۵ , ۲۰:۰۰

بازی «پناهگاه فا‌ل‌آوت» (Fallout Shelter)، اولین بازی‌ای بود که سازنده اسکایریم و فال‌آوت۴، یعنی استودیوی بازی سازی بتسدا، برای موبایل‌ها عرضه کرد که این بازی قرار نیست آخرین محصول این شرکت در این زمینه باشد. «تاد هاوارد» (Todd Howard)، کارگردان و بازی ساز مشهور بتسدا، اعلام کرد که این کمپانی در سال‌های اخیر درحال ساخت عناوین بیشتری برای موبایل بوده که البته قرار نیست همه‌ی آنها به این زودی‌ها معرفی شوند. علت اصلی بتسدا برای ادامه فعالیت در زمینه موبایل‌ها، موفقیت‌های چشمگیر بازی پناه‌گاه بود. در این باره هاوارد بیشتر توضیح می‌دهد. با دنیای بازی همراه باشید.

هاوارد همچنین درباره‌ی بازی رایگان پناه‌گاه گفت:

ما موقع ساخت این بازی، دیوانه‌وار عاشق‌اش شده بودیم.

این بازی در سال ۲۰۱۵ میلادی، برای سیستم عامل‌های اندروید و آی‌او‌اس عرضه شد و تا اوایل سال ۲۰۱۶ میلادی بیش از ۵۰ میلیون بازیکنِ ثبت شده داشت. گزارش‌های فراوانی نیز حاکی از درآمد میلیون دلاری بتسدا از این بازی موبایلی بود. همچنین هاوارد در مورد واکنش‌ها پس از انتشار پناه‌گاه گفت:

وحشت کردیم!

او همچنین اضافه کرد که راه‌کار موفقیت در بازار بازی‌های موبایل و البته دیگر بازارها، انتشار به روزرسانی‌های متعدد و جذاب است تا بازیکن دائما مشغول چالش‌های جدید بازی شود که بتسدا به خوبی از عهده‌ی آن برآمد و پناه‌گاه به وسیله به‌روز رسانی‌های به موقع بتسدا، به‌خوبی پشتیبانی شد. همان‌طور که هاوارد هم گفت، پناهگاه هنوز هم بازیکن‌های فعال دارد. درنهایت نیز هاوارد به دومین بازی موبایلی بتسدا گریزی زد و گفت:

این بازی، بازی‌ای است که بتسدا مدت‌ها منتظرش بوده است. ما همچنین بر پایه تجربه‌های‌مان از پناه‌گاه، پروژه‌های دیگری نیز درحال انجام داریم که هرکدام می‌توانند یک تجربه جدید در زمینه خود باشند.

در سال ۲۰۱۵ میلادی نیز استودیوی بازی سازی بتسدا یک دفتر رسمی در مونترال افتتاح کرد که منحصراً وظیفه‌ی کار بر روی پروژه‌های موبایل و کامپیوترهای شخصی را برعهده دارد. بازی پناه‌گاه نیز به تازگی برای اکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر شده است ولی ممکن است برای پلی‌ استیشن ۴ هرگز منتشر نشود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: