تعداد تماشاگران فیلم Super Mario Bros

تعداد تماشاگران فیلم Super Mario Bros به بیش از ۱۶۸.۱ میلیون نفر رسید

توسط محسن شجاعی در ۱۳ مرداد ۱۴۰۲ , ۱۲:۱۹

شرکت نینتندو اخیرا گزارشی از عملکرد سه ماه اول سال مالی جدید خود منتشر کرده است. بر اساس این گزارش تعداد تماشاگران فیلم Super Mario Bros از ابتدای اکران تا پایان ماه جولای به بیش از ۱۶۸.۱ میلیون نفر در سراسر دنیا رسیده است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کم‌‎تر از شش ماه از اکران فیلم ماریو می‌گذرد و درست مانند سایر ساخته‌های شرکت نینتندو، این اثر سینمایی تحسین میلیون‌ها مخاطب را در سراسر دنیا جلب کرده است. از همان ابتدا هم با توجه به حجم عشق و علاقه‌ای که طرفداران به شخصیت‌های جهان سوپر ماریو دارند و همچنین تیم بازیگری شناخته شده و محبوب این فیلم، موفقیت آن از نظر تجاری تضمین شده بود اما، شاید کمتر کسی انتظار چنین استقبال گرمی را از فیلم داشت. بویژه که معمولا اقتباس‌های ویدیو گیمی در مدیوم سینما و تلویزیون موفق عمل نمی‌کنند، البته باید آثار چند سال اخیر را لحاظ نکرد. در هر حال محصول جدید کمپانی Illumination مشغول فتح قله‌های موفقیت یکی پس از دیگری است. پس از اینکه این فیلم توانست در عرض ۵ روز بیش از ۳۷۷ میلیون دلار به فروش رسید، توانست تنها پس از یک هفته توانست لقب «پرفروش‌ترین اقتباس ویدیو گیمی» تاریخ را از آن خود کند.

مسلما این حجم از موفقیت تجاری به کمک میلیون‌ها مخاطبی به دست آمده که سال‌ها با لوله کش ایتالیایی خاطره سازی کرده‌اند. شرکت نینتندو اخیرا گزارشی از عملکرد سه ماه اول سال مالی جدید خود منتشر کرده است. بر اساس این گزارش تعداد تماشاگران فیلم Super Mario Bros از ابتدای اکران تا پایان ماه جولای به بیش از ۱۶۸.۱ میلیون نفر در سراسر دنیا رسیده است. تا روز ۲۶ام جولای، درآمد حاصل از اکران این فیلم در سراسر دنیا بیش از ۱.۳۴۹ میلیارد دلار بوده است که علاوه بر حفظ لقب پرفروش‌ترین اقتباس ویدیو گیمی تاریخ، آن را تبدیل به دومین فیلم انیمیشنی تاریخ نیز بدل می‌کند.

به گفته سخنگوی نینتندو موفقیت فیلم سبب شده فروش فرنچایز در مناطقی که معمولا استقبال از آن خوب نبوده نیز افزایش پیدا کند. مناطقی مانند آمریکای جنوبی یا غرب آسیا.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: