روند ساخت فیلم Death Stranding

کوجیما مستقیما بر روند ساخت فیلم Death Stranding نظارت می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۱:۰۳

آقای هیدئو کوجیما اعلام کرد وی مستقیما در تمامی مراحل روند ساخت فیلم Death Stranding حضور پررنگ دارد و بر همه جوانب نظارت می‌کند. البته ایشان کارگردانی این اثر را بر عهده ندارد. پیشتر قرار بود درست مانند بازی، آقای کوجیما اقتباس سینمایی را نیز کارگردانی کند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادها، با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی است که سریال‌ها، انمیشین‌ها و لایو اکشن‌های سینمایی که با اقتباس از بازی‌های ویدیویی ساخته می‌شوند، چه از نظر تجاری و چه از نظر استقبال مخاطبان و منتقدان، موفق ظاهر می‌شوند و آن دورانی که به نظر می‌رسید ساختن یک اقتباس قابل قبول از مدیوم ویدیو گیم محال است، ظاهرا سر رسیده است. همین موفقیت سبب شده چندین پروژه دیگر به صورت هم زمان در دست تولید قرار گیرند. پروژه‌هایی که طی سال‌های آتی اکران می‌شوند. از جمله آن‌ها می‌توان به سریال تلویزونی Twisted Metal، فیلم سینمایی Ghost of Tsushima، سریال God of War و البته فیلم سینمایی Death Stranding اشاره کرد. دسامبر سال میلادی گذشته بود که کوجیما پروداکشنز خبر ساخت این اثر را تایید کرد.

حال و پس از گذشت شش ماه از این خبر، آقای هیدئو کوجیما، رئیس استودیو کوجیما پروداکشنز و کارگردان بازی Death Stranding در توئیتر اطلاعات بیشتری درباره این اقتباس سینمایی ارائه کرد. ایشان به صراحت اعلام کرد که نقش ایشان در فیلم چیزی بیشتر از یک نظارت ساده است و روی تک تک بخش‌های روند ساخت فیلم Death Stranding از نگارش فیلمنامه، انتخاب بازیگر، محتوای که قرار است به نمایش درآید و دیگر موارد دخالت خواهند داشت. البته کارگردان این فیلم آقای کوجیما نیست. هنوز مشخص نیست چه کسی برای این وظیفه استخدام خواهد شد. پیشتر آقای Alex Lebovici، دیگر تهیه کننده بازی اعلام کرده بود کوجیما فیلم سینمایی Death Stranding را کارگردانی می‌کند.

بازی Death Stranding هم اکنون روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: