اقتباس سینمایی Ghost of Tsushima

اقتباس سینمایی Ghost of Tsushima مطابق برنامه پیش می‌رود

توسط محسن شجاعی در ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۶:۱۹

آقای چد استاهسلکی (Chad Stahelski)، کارگردان اقتباس سینمایی Ghost of Tsushima می‌گوید هرچند اخبار و اطلاعاتی که از پشت صحنه این اثر منتشر می‌شود، محدود و کم به نظر می‌رسند اما، روند ساخت به خوبی پیش می‌رود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

نزدیک به دو سال از زمانی که اعلام شد سونی مشغول ساخت فیلم سینمایی گوست آو سوشیما است، زمان می‌گذرد و از زمان تا اکنون هایپ و هیجان زیادی میان طرفداران بازی و همچنین شیفتگان فضای ژاپن فئودال شکل گرفته است. چد استاهسلکی (Chad Stahelski)، کارگردان مجموعه فیلم‌های جان ویک رهبری ساخت این اقتباس را بر عهده گرفته و تقریبا تنها اطلاعات قابل اتکا از این اثر همین است. برای طرفداران این پرسش مطرح است که اکنون این فیلم چه مرحله‌ای از ساخت را طی می‌کند و چه زمانی می‌توان منتظر اکران آن بود. پاسخ این پرسش را کارگردان فیلم می‌دهد.

آقای استاهسلکی اخیرا با رسانه ComicBookMovie مصاحبه‌ای داشته است. ایشان در جریان این مصاحبه اعلام کردند که روند تولید فیلم مطابق برنامخ و با سرعت پیش می‌رود. ایشان توضیح می‌دهد که باتوجه به شخصیت‌های پرداخته شده بازی و داستان غنی آن، منبع الهام کافی برای نویسندگان موجود است و آن‌ها از این حیث نگرانی ندارند و اکنون تمرکز خود را صرف این می‌کنند که تجربه خاص بصری بازی که از نقاط قوی اصلی آن بود را به مدیوم سینما بیاورند. مسئله‌ای که ایشان پیشتر هم روی آن تاکید کرده بودند. در مجموعه آقای استاهلسکی از طرفداران خواست صبر پیشه کنند و نگران نباشند.

از دیگر اطلاعات این بازی می‌توان به استفاده از بازیگران تماما ژاپنی اشاره کرد. زبان اصلی فیلم نیز ژاپنی خواهد بود و سونی با این مسئله موافقت کرده است. آقای تاکاشی دوچر (Takashi Doscher) نوسیندگی فیلمنامه را بر عهده دارد.
بازی Ghost of Tsushima هم اکنون روی پلتفرم‌های PS4 و PS5 در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: