فروش فیلم Sonic the Hedgehog

پیشتازی فیلم Sonic the Hedgehog در باکس آفیس این هفته

توسط میلاد شجری در ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ , ۱۰:۲۹

فیلم Sonic the Hedgehog به تازگی روی پرده‌های سینما رفته است و توانسته رتبه اول باکس آفیس این هفته را از آن خود کند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

فیلم لایو اکشن «سونیک» (Sonic the Hedgehog) هفته گذشته اکران شد و حال طبق گزارش باکس آفیس در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، با گذشته سه روز از اکران، موفق به فروش ۵۷ میلیون دلاری در آمریکا شمالی شده که آن را در رتبه اول باکس آفیس این قرار می‌دهد. انتظار می‌رود که فروش داخلی فیلم در روز چهارم به ۶۸ میلیون دلار برسد. فیلم سونیک همچنین، با این فروش توانست از فیلم «کارآگاه پیکاچو» (Pokémon Detective Pikachu) عبور کرده و رکورد بزرگترین افتتاحیه برای یک اثر اقتباسی از یک بازی ویدیویی را به نام خود ثبت کند. سونیک در خارج از آمریکا نیز ۴۳ میلیون دلار فروش کرده است که در مجموع، فروش کلی آن را به ۱۱۱ میلیون دلار می‌رساند.

وضعیت برای رتبه دوم این هفته باکس آفیس یعنی فیلم «پرندگان شکاری» (Birds of Prey) بعد از یک افتتاحیه ناامیدکننده، بدتر شده و این فیلم با افت فروش ۴۸ درصدی، تنها موفق به فروش ۱۷.۱ میلیون دلاری در سه روز آخر هفته گذشته شده است که مجموع فروش داخلی آن را به ۵۹.۲ میلیون دلار و فروش کل را به ۱۴۵.۲ میلیون دلار می‌رساند.

رتبه سوم باکس آفیس این هفته به محصول مشترک شرکت‌های سونی پیکچرز و بلوم هاوس یعنی «جزیره فانتزی» (Fantasy Island) تعلق گرفته است. این اثر ترسناک که یک بازسازی از سریال تلویزیونی کلاسیک محسوب می‌شود، در هفته گذشته مبلغی معادل ۱۲.۴ میلیون دلار به جیب زده که فروش کلی آن را به ۲۱.۶ میلیون دلار می‌رساند. این فیلم به کارگردانی جف وادلو ساخته شده و هزینه ساخت آن نیز تنها ۷ میلیون دلار بوده است.

فیلم درام و عاشقانه «عکاس» (The Photograph) هفته گذشته اکران شد و با فروش داخلی ۱۲.۲ میلیون دلار توانست رتبه چهارم باکس آفیس را به دست آورد. در محصول جدید شرکت یونیورسال پیکچرز بازیگرانی چون لاکیت استنفیلد و ایسا ری حضور یافته و به هنرنمایی پرداخته‌اند. در این بین، فیلم «پسران بد برای همیشه» (Bad Boys for Life) با فروش ۱۱.۳ میلیون دلار، از رتبه دوم به رتبه پنجم در باکس آفیس سقوط کرده است. این فیلم از شرکت سونی پیکچرز تاکنون ۱۸۲.۸ میلیون دلار در آمریکا و به طور کلی، ۳۶۹.۸ میلیون دلار در جهان درآمدزایی کرده است.

در نهایت به فیلم کمدی سیاه شرکت سرچ‌لایت پیکچرز به نام Downhill با هنرنمایی ویل فارل و جولیا لوییس دریفوس می‌رسیم که با افتتاحیه ناامیدکننده ۴.۶ میلیون دلاری در رتبه دهم باکس آفیس این هفته قرار گرفت.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: