سریال لایواکشن Final Fantasy معرفی شد

توسط مهدی صبح در ۷ تیر ۱۳۹۸ , ۱۲:۲۴

داستان‌سرایی جذاب سری بازی‌های Final Fantasy به زودی به تلویزیون می‌آید. استودیوهای Sony Pictures Television و Hivemind Productions اعلام کردند که با استودیو Square Enix برای توسعه‌ی سریال اقتباسی و لایواکشن از Final Fantasy XIV شراکت می‌کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

این سریال در Eorzea اتفاق خواهد افتاد، همان محیط در چهاردمین نسخه از سری بازی‌ّهای ویدیویی آن. این سریال عناصر جذابی مانند Chocobos و نسخه‌ی لایواکشن Cid را شامل خواهد شد. بازی Final Fantasy XIV یک بازی MMORPG است و تمام عناصر همیشگی بازی را با خود همراه دارد.

«بن لاستیگ» Ben Lustig و «جیک تورنتون» Jake Thornton برای این سریال نویسندگی خواهند کرد و در کنار آن همراه با «جیسون اف براون» Jason F. Brown، «شان دنیل» Sean Daniel و «دینش شامداسانی» Dines Shamdasani از Hivemind به تولیدکنندگی اجرایی می‌پردازند. علاوه بر The Expanse از آمازون، این استودیو در حال کار روی نسخه‌ای اقتباسی از The Witcher برای نتفلیکس است.

Final Fantasy در گذشته برای ساخت فیلم انیمه‌ای Final Fantasy: The Spirits Within اقتباس شده بود که در سال ۲۰۰۱ منتشر شد. این فیلم انیمیشنی ضعیف بود و در باکس‌آفیس نیز چنگی به دل نزد. همچنین در سال ۲۰۱۷ مینی سریال لایواکشنی با نام Final Fantasy XIV: Dad of Light پخش شد که ارتباطات پدر و پسر را در این MMORPG دنبال می‌کرد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: