گزارش: جزئیات تازه‌ای از فیلم Wonder Woman 2 منتشر شد

توسط سورنا رضایی در ۲۱ تیر ۱۳۹۶ , ۱۸:۳۰

علیرغم اینکه ساخت دنباله‌ی فیلم Wonder Woman در برنامه‌های سینمایی شرکت دی‌سی قرار نداشت اما موفقیت‌های این فیلم سازندگان را بر آن داشت تا ادامه‌ی این فیلم ابرقهرمانی ساخته شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به گزارشی که اخیراً وبسایت Screen Rant منتشر کرده است، داستان فیلم Wonder Woman 2 در دهه‌ی ۸۰ میلادی جریان داشته و «دایانا» در روز‌های پایانی جنگ سرد در مقابل نیروهای شوروی سابق قرار می‌گیرد. شرکت دی‌سی تاکنون هیچ واکنشی نسبت به این مطالب نشان داده است اما وبسایت The Wrap این طرح کلی را تایید کرده است. پیش از این شایعه شده بود که اتفاقات قسمت دوم در دنیای مدرن جریان دارد.

پس از تایید ساخت فیلم Wonder Woman 2، بحث‌های زیادی پیرامون بازگشت «پتی جنکینز» (Patty Jenkins) برای کارگردانی این فیلم در فضای مجازی به وجود آمد. پس از این اتفاق، او در مصاحبه‌ای پیرامون برنامه‌های خود برای این فیلم صحبت کرد که باعث شد بسیاری فکر کنند او به‌طور قطع کارگردان قسمت دوم خواهد بود.

این در حالی است که در مصاحبه‌ای که جدیداً انجام داده، توضیح داده است که در حال حاضر مشغول صحبت با سازندگان فیلم بوده و هنوز هیچ چیز قطعی نشده اما امیدوار است که کارگردانی قسمت دوم را برعهده بگیرد. در پایان لازم به ذکر است که این فیلم تاکنون و در باکس آفیس آمریکا، ۳۶۸.۴ میلیون دلار فروش داشته است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: