پلی‌استیشن وی آر

تماشا کنید: ویدیوی جعبه‌گشایی «پلی‌استیشن وی آر»

توسط کاوه جمشیدی در ۱۲ مهر ۱۳۹۵ , ۲۳:۳۰

سونی یک ویدیو از جعبه‌گشایی هدست واقعیت مجازی‌اش یعنی «پلی‌استیشن وی آر» (PlayStation VR) منتشر کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مدت‌هاست منتظر عرضه‌ی پلی‌استیشن و‌ی آر هستیم و بالاخره قرار است هدست‌هایی که پیش‌فروش شده اند، در تاریخ ۲۲ مهر به گیمرها تحویل داده شوند.

سونی یک ویدیو از جعبه‌گشایی این هدست منتشر کرده است که در آن تمامی محتویات بسته‌بندی این هدست را نمایش می‌دهد. طبق ویدیوی زیر، واحد پردازش مهم ترین چیزی است که در کنار تعداد زیادی کابل در این بسته‌بندی گنجانده شده است. ابعاد این واحد پردازش نسبت به زمانی که «پروژه‌ی مورفیوس» (Project Morpheus) معرفی شد، کوچک‌تر شده است؛ اما گیمرها به هر حال باید به فکر اختصاص دادن فضای مناسب به آن باشند.

ابعاد بسته‌بندی این هدست چندان بزرگ به نظر نمی‌رسد و در مقایسه با «آکیلس ریفت» (Oculus Rift) و «اچ‌تی‌سی وایو» (HTC Vive) به میزان قابل توجهی کوچک‌تر است. در این ویدیو برخی از دکمه‌های تنظیم هدست قابل مشاهده هستند و می‌توانید تا حدودی ابعاد واقعی آن را نیز درک کنید. همچنین ریموت کنترل این هدست که در مسیر کابل آن بوده و امکان اتصال هدفون نیز به آن وجود دارد، نمایش داده می‌شود.

در ادامه، ویدیوی جعبه‌گشایی پلی‌استیشن وی آر را تماشا کنید.

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/WL69c/vt/frame[/aparat]

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: