مجموعه بازی‌های Assassin's Creed

نتفلیکس یک سریال لایو اکشن از مجموعه بازی‌های Assassin’s Creed تولید خواهد کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۷ آبان ۱۳۹۹ , ۱۶:۰۵

پس از موفقیت سریال The Witcher،نتفلیکس حالا به سراغ مجموعه بازی‌های Assassin’s Creed رفته است.برای اطلاعات بیشتر با سایت دنیای بازی همراه باشید.

سالهاست که مجموعه بازی‌های Assassin’s Creed مانند یک تاج برای کمپانی Ubisoft است.در حالی که آنها دارای مجموعه‌های زیادی هستند(Far Cry ، Ghost Recon ، Watch Dogs و غیره)،هیچکدام از آنها در انتشار و کیفیت کلی چندان ثابت نبوده است.اکنون بنظر می‌رسد که قرار است یک سریال تلویزیونی هم از این مجموعه ساخته شود.
همانطور که توسط Deadline گزارش شده،کمپانی Ubisoft و سرویس استریم محور نتفلیکس قراردادی را برای اقتباس لایو اکشن از این مجموعه تنظیم کرده‌اند. در این مرحله مشخص نیست که آیا این یک اقتباس مستقیم از یکی از داستان‌های بازی‌ها است یا مانند فیلم ۲۰۱۶ است که به عنوان یک داستان جانبی عمل می‌کند. این بخشی از یک معامله با محتوای بزرگتر بین این دو است و شامل موارد بیشتری از Assassin’s Creed از قبیل همین سریال لایو اکشن و همچنین سریال‌های انیمیشنی و کوتاه در آینده خواهد بود.
هیچ زمان مشخصی برای پخش این برنامه وجود ندارد و به نظر می‌رسد این سریال هنوز در مراحل اولیه است زیرا آنها در حال حاضر به دنبال یک شورانر هستند.
اما در بخش بازی،آخرین نسخه این مجموعه یعنی Assassin’s Creed Valhalla،در تاریخ ۱۰ نوامبر(۲۰ آبان) برای اکثر پلت‌فرم‌ها منتشر خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: