تجربه رایگان بازی Watch Dogs 2

تجربه رایگان بازی Watch Dogs 2 برای کسانی که موفق به تماشای رویداد نشده‌اند فراهم شد

توسط بهنام میرزائی در ۲۳ تیر ۱۳۹۹ , ۱۶:۴۱

یوبیسافت طبق قولی که داده بود، امکان تجربه رایگان بازی Watch Dogs 2 را برای کسانی که موفق به تماشای زنده‌ی رویداد Ubisoft Forward نشدند، فراهم کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، یوبیسافت طی رویداد Ubisoft Forward، امکان تجربه‌ی رایگان بازی Watch Dogs 2 را فراهم کرده بود، اما به‌دلیل شلوغی سرورهای یوپلی و توئیچ، عد‌ه‌ای موفق به این کار نشده‌اند. یوبیسافت دو راه برای دریافت نسخه‌ی رایگان بازی Watch Dogs 2 فراهم کرده بود که یکی داشتن حساب کاربری یوبیسافت و تماشای رویداد از طریق Uplay بود و دیگری، تماشای این رویداد از طریق توئیچ. یک‌سری از بینندگانی که قصد داشتند این مراسم را تماشا کنند، به‌دلیل شلوغی سرورها و ماندن در صفحه‌ی بارگذاری، موفق به این کار نشده‌اند و حال یوبیسافت راه حلی برای این مورد ارائه کرده است.

حساب کاربری پشتیبانی یوبیسافت در توئیتر، در جریان استریم توئیتی، به تمامی کاربران این مژده را داد که حتی اگر موفق به لوگین و تماشای رویداد نشده‌اند، می‌توانند از هدایایی که برای‌شان در نظر گرفته شده است، استفاده کنند. آن‌ها به قول خود عمل کرده‌اند و تنها کافی است که به این صفحه مراجعه کرده و با حساب یوبیسافت خود، وارد سیستم شوید. بدین ترتیب خواهید توانست که از جوایز ویژه داخل بازی‌های مختلف یوبیسافت بهره مند شوید.

با این حال، بازی Watch Dogs 2 بالافاصله در اکانت شما ظاهر نمی‌شود. احتمالا تا اواخر امشب (۲۳ تیر) این بازی نیز برای تجربه رایگان اضافه خواهد شد و می‌توانید ماموریت‌های جدید را در این اثر تجربه کنید. نظرات خود را در مورد امکان تجربه رایگان بازی Watch Dogs 2 با ما درمیان گذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: