رویداد آنلاین Tokyo Game Show 2020

رویداد آنلاین Tokyo Game Show 2020 اوایل پاییز برگزار می‌شود

توسط بهنام میرزائی در ۵ تیر ۱۳۹۹ , ۱۶:۵۱

رویداد آنلاین Tokyo Game Show 2020 قرار است که طی روزهای ابتدایی مهرماه امسال برگزار شود و احتمالا شاهد حضور کنسول‌های نسل جدید و توسعه دهندگان ایندی در آن خواهیم بود. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، رویداد Tokyo Game Show امسال به‌دلیل همه گیری ویروس کرونا لغو شده بود. با این حال، رویداد آنلاینی برای این منظور توسط انجمن تامین کنندگان سرگرمی‌های کامپیوتری تائید شده است که بین ۲ تا ۶ مهر (۲۳-۲۷ سپتامبر) برگزار خواهد شد.

این رویداد با حضور ناشرین اصلی همراه خواهد بود و توسعه دهندگان بازی‌های مستقل نیز نمایشی از آثار خودشان خواهند داشت. در اطلاعیه مطبوعاتی اخیر، سازمان دهندگان این مراسم قول داده‌اند که «انتشار عناوین و سرویس‌های جدید» در این رویداد انجام خواهد پذیرفت. این رویداد همراه با بحث‌های میزگردی و مسابقات تورنمنت‌های ورزش‌های الکترونیکی خواهد بود که به‌صورت زنده پخش خواهند شد.

از نکات جالب توجه این رویداد، عملکرد توسعه دهندگان ژاپنی است که باید دید چه جزئیات جدیدی از بازی‌های موردانتظارشان خواهیم داشت. بازی‌هایی همچون Babylon’s Fall، Elden Ring، Granblue Fantasy: Relink و آثاری دیگری که انتظار داریم اطلاعات بیشتری از آن‌ها در این رویداد به نمایش گذاشته شود. انتظار داریم که کنسول‌های نسل جدید و مخصوصا پلی‌استیشن ۵ هم نمایش کوتاهی در این رویداد داشته باشند. در این باب هواداران انتظار دارند که رونمایی تازه‌ای از ساخت مجدد بازی Silent Hill که اخیرا شایع شده است، داشته باشیم. در آینده اخبار و اطلاعات بیشتری در این رابطه به شما ارائه خواهیم داد.

نظرات خود را در مورد رویداد آنلاین Tokyo Game Show 2020 با ما درمیان گذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: