cyberpunk-2077

بازی Cyberpunk 2077: با گروه Animals و شرکت Kang-Toa آشنا شوید

توسط علی جلیلی در ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ , ۱۳:۵۴

بازی Cyberpunk 2077 مورد انتظارترین بازی سال ۲۰۲۰ است که با دنیای بزرگ خود، اطلاعات و جزئیات بی‌نظیر و فوق‌العاده‌ای را در خود گنجاده است. با دنیای بازی همراه باشید.

اگر سایه شوم ویروس کویید-۱۹ (مقلب به کرونا) وجود نداشت، قطعا تا امروز بازی Cyberpunk 2077 فضای مجازی را احاطه می‌کرد و تمام بازیکنان از سرتاسر دنیا، مبهوت جهان این بازی و اطلاعات پایان ناپذیر آن می‌شدند. به هرحال دنیایی که کمپانی سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) برای این عنوان در نظر گرفته، مملو از رازهای نهفته است که پیش نیاز برملا کردن آن، توجه به اطلاعاتی است که از این بازی منتشر می‌شود. امروز درکنار دیگر اطلاعات منتشر شده از این عنوان، توضیحات تکمیلی درباره یک گنگ خیابانی به نام Animals‌ و یک شرکت نوپای چینی به‌ نام Kang-Toa داده شده است تا با آن‌ها بهتر آشنا شویم.

قبل از هرچیز نگاهی بیاندازیم به گروه ۶th Street که با دیگر گروه‌های تبهکاری بازی، رابطه‌ای عمیق دارد. طبق اطلاعات منتشر شده از سوی کمپانی سی دی پراجکت رد، The 6th Street توسط سربازان جنگ چهارم شرکت‌ها که از درماندگی و بی‌کفایتی نیروی پلیس Night City خسته شده‌اند، با هدف خدمت و محافظت از جامعه Vista Del Reyin ایجاد شد. امروز اما تفسیر آن‌ها از برقراری قانون و عدالت، پرسش‌برانگیز است و بیشتر برای تحقق اهداف شخصی صورت می‌گیرد.

۷ گروه از تبهکاران زبده شهر Night City را اشغال کردند که کمی پیش‌تر درباره یکی از آن‌ها صحبت کردیم. گروه دیگر از مدعیان قدرت، گنگ خیابانی به نام Animal است. آن‌ها گروهی از مبارزانی هستند که از مکمل‌های فوق‌العاده قوی تستوسترون و هرومون جیوانات در قطعات سایبرنتیک استفاده می‌کنند.

Animals، یک باند خیابانی جنگجویانه از غرب اقیانوس آرام که از Cyberware‌های مرسوم موجود استفاده نمی‌کنند. در عوض، آنها از مکمل های فوق العاده تستوسترون و حیوانات (مانند هورمون های رشد) استفاده می کنند و با قلبی حیوان صفت به خود و کار خود افتخار می‌کند.

در وصف کمپانی نوپای چینی به نام Kang-Toa هم چنین آمده است که:

Kang-Toa، یک شرکت جوان چینی است که در زمینه فناوری اسلحه هوشمند و خدمات امنیتی تخصص دارد. این کمپانی به لطف انتخاب‌های جسورانه، استراتژی‌های شجاعانه و حمایت‌هایی که از دولت دریافت می‌کند، تبدیل به بزرگترین شرکت اسلحه‌سازی در این صنعت شده است.

زمان زیادی تا عرضه بازی Cyberpunk 2077 باقی نمانده است. شما می‌توانید این بازی را در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ (۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلتفرم گوگل استدیا تهیه کنید.

نظرات خود را پیرامون اطلاعات جدید از بازی Cyberpunk 2077 را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: