مایکروسافت,فیل اسپنسر,ساخت مجدد Scalebound

اسپنسر تایید کرد: ساخت مجدد Scalebound از سر گرفته نشده‌است

توسط محسن شجاعی در ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۰:۰۰

آقای فیل اسپنسر رئیس بخش سرگرمی‌های مایکروسافت و ایکس باکس رسما اعلام کرد ساخت مجدد Scalebound از سر گرفته نشده‌است و این عنوان همچنان در وضعیت تعلیق قرار دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

یکی از پروژه‌های سالیان اخیر که به شدت مورد توجه مخاطبان قرار گرفت و قرار بود به یکی از انحصاری‌های قدرتمند مایکروسافت بدل شود، بازی Scalebound بود. این عنوان که توسط استودیو خوش‌نام پلاتینیوم گیمز در دست توسعه بود، به دلیل اختلاف نظرهای بوجود آمده میان سازندگان و ناشر لغو شد و باعث نامیدی بسیار از مخاطبان مایکروسافت شد. پس از گذشت نزدیک به سه سال از لغو ساخت Scalebound و تغییر در سیاست‌های پلاتنیوم گیمز، احتمال ساخت مجدد Scalebound بار دیگر قوت گرفت و حتی شایعاتی نیز در این زمینه شنیده می‌شد. رئیس ایکس باکس اما، تمام شایعات را تکذیب کرد.

آقای فیل اسپنسر در مصاحبه‌ای با وبسایت IGN، صراحتا اعلام کرد هیچ یک از کمپانی‌های مایکروسافت یا پلاتینوم گیمز مشغول ساخت این عنوان نیستند. با توجه به بازخوردهای بسیار خوب مخاطبان نسبت به ساخت این عنوان، وی امیدوار است بار دیگر امکان ساخت مجدد Scalebound فراهم شود اما، در حال حاضر شرایط این امر مهیا نیست:

ما مشغول به ساخت این بازی نیستیم. از برنامه‌های پلاتینوم گیمز خبر ندارم اما تقریبا با قاطعیت می‌گویم آن‌ها نیز به سراغ این عنوان نرفته‌اند. تمامی این [برنامه‌ها] مربوط گذشته‌است و همه ما از آن عبور کرده‌ایم.

لغو کردن عنوان با چنین بازخورد‌های بی‌نظیری، سخت‌ترین تصمیمی بود که در تمام دوران مسئولیتم گرفتم. متاسفام که باعث ناراحتی هوادارانی می‌شوم که امید به بازگشت Scalebound دارند اما، این امر حقیقت دارد.

به جرئت این خبر باعت ناامیدی بسیاری از طرفداران مایکروسافت خواهد شد. نظر شما چیست؟ شما نیز مانند بسیاری از افراد در انتظار تجربه این عنوان بودید؟ به نظر شما در صورت عرضه، Scalebound چه عملکردی را از خود به جای می‌گذاشت؟ دیدگاه‌ها و نظرات خود را با دنیای بازی در میان بگذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: