استودیو Rocksteady

شایعه: احتمال معرفی عنوان بعدی Rocksteady یعنی Outlaws در روز ۲۶ آوریل

توسط مهدی صبح در ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۲:۰۷

استودیو Rocksteady و WB Montreal دو شرکتی هستند که در ساخت سری بسیار موفق Batman Arkham مشارکت دارند. حال شایعات مبنی بر این هستند که استودیو Rocksteady‌ در حال کار روی عنوانی ابرقهرمانی با نام Outlaws است و این عنوان مربوط به DC می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

شرکت‌های Rocksteady و Wb Montreal از زمان انتشار Batman: Arkham Knight و Arkham Origins ساکت بودند. حدس و گمان‌های زیادی راجع به این وجود داشت که هرکدام از استودیوها مشغول به چه کاری هستند و این را می‌دانیم که Rocksteady روی عنوانی مرتبط با «سوپرمن» کار نمی‌کند. اما به نظر می‌رسد که بالاخره خبرهایی از Rocksteady به گوش‌مان خواهد رسید و ممکن است تا آخر این هفته خبرهای جالبی بشنویم.

این خبر در اصل به ۴chan بر می‌گردد که در آن‌جا تصویری تبلیغاتی منتشر شد که این بازی را Outlaws‌ می‌نامید و این بازی روز ۲۶ آوریل (۶ اردیبهشت) معرفی خواهد شد. این تصویر تبلیغاتی شامل مارک‌ّهای تجاری کمیک‌های DC و اپیک گیمز (البته اشاره به این‌ شکل به اپیک گیمز کمی مشکوک به نظر می‌رسد؟ آیا به علت استفاده از موتور Unreal Engine است؟ حتی در این حالت نیز مشکوک به نظر می‌رسد)

بازی Outlaws

قطعا که سبکی مشابه به بازی‌های Arkham دارد و همچنین می‌توانید ساختمان شرکت وِین را در پشت‌زمنیه مشاهده کنید. از اطلاعات دیگری که فاش شده، می‌توان به این موضوع اشاره کرد که بازی Outlaws سبکی مشابه بازی Destiny خواهد داشت و عنوانی Co-Op و آنلاین خواهد بود. همچنین می‌توان در مکان‌ّهای مختلف در دنیای DC قهرمانان و ضدقهرمانان مختلف را مشاهده کرد.

به هر حال امیدواریم حتی اگر این اطلاعات کاملا درست نیستند، استودیو Rocksteady‌ چیزی در دست ساخت داشته باشند، زیرا مدت زیادی است که از استودیو خبری نیست.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: