دو مبارز جدید برای بازی Dead or Alive 6 معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۱:۰۲

شعبه اروپایی شرکت «کوئی تکمو» به‌صورت رسمی دو مبارز دیگر برای بازی Dead or Alive 6 معرفی کرد که در نمایشگاه EVO 2018 هم قابل بازی هستند. دو شخصیت‌ موردنظر با نام‌های «دیگو» و «ریگ» شناخته می‌شوند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

قابل ذکر است که هر دو مبارز در نمایشگاه EVO 2018 حضور دارند و کاربران می‌توانند از نزدیک نگاهی به آن‌ها داشته باشند. حال به معرفی دو مبارزه مذکور می‌پردازیم، با شخصیت جدید «دیگو» شروع می‌کنیم:

دیگو که به قهرمان خیابان آنکراوند هم شهرت دارد، شخصیت جدیدی در مجموعه هست و مهارت خود را با حرکات وحشیانه به عنوان یک مبارزه خیابانی به رخ می‌کشد. او از هر چیزی برای زمین‌گیر کردن دشمنان استفاده می‌کند. این مبارز خشن، در کوچه و خیابان‌های پایین‌شهر نیویورک بزرگ شده و پول زیادی را برای حمایت از مادر بیمارش با شرکت در مسابقات خیابانی به‌دست آورده است. طبق شایعات زیادی که وجود دارد، گفته شده او قدرت‌مندترین مبارز محله خود بوده و توسط بسیاری از افراد محلی به عنوان یک قهرمان شناخته می‌شود.

دومین مبارز، «ریگ» نام دارد که دوباره به بازی Dead or Alive 6 بازگشته است :

ریگ دیگر شخصیتی است که همراه دیگو به این نسخه ملحق می‌شود. اولین حضور او در بازی DEAD OR ALIVE 5 بود. ریگ یک کارگر ساده هست که سبک مبارزه او بر روی ضربات سنگین و تکامل یافته است و در کنارش مانورهای آکروباتیک را با آن ترکیب می‌کند. ریگ قرار است تا دیگو را در یکی از کوچه‌های شهر نیویورک به چالش بکشد. هر دو نفر تصمیم می‌گیرند تا مکالمه خود را به پایان برسانند، چرا که زمان مبارزه است!

علاوه بر این، تصاویر جدیدی هم با محوریت این مبارزان منتشر شده که می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

دیگو و ریگ به همراه شش شخصیت قابل بازی دیگر که پیش‌تر معرفی شده بودند، نظیر «هلنا»، «حایت»، «ریو»، «زَک»، «کاسومی» و «جان» در مراسم  Evolution Championship سال جاری حضور دارند و می‎توانید با حضور در این رویداد، به بازی با مبارزهای معرفی شده برای بازی Dead or Alive 6 بپردازید.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Dead or Alive 6 در اوایل سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: