لیست تخفیفات هفته سوم ماه می فروشگاه پلی‌استیشن

توسط میلاد شجری در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۱:۴۰

شرکت سونی از لیست تخفیفات هفته سوم ماه می سال ۲۰۱۸ میلادی فروشگاه پلی‌استیشن رونمایی کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

دوباره هفته‌ای جدید فرا رسیده و فروشگاه پلی‌استیشن با لیست جدیدی از بازی‌های تخفیف خورده بروزرسانی شده است. شرکت سونی در جدیدترین اخبار بازی‌های ویدیویی از لیست تخفیفات هفته سوم ماه می سال ۲۰۱۸ میلادی فروشگاه پلی‌استیشن موسوم به PSN برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا رونمایی کرد. نام تخفیفات این هفته Totally Digital  نام داشته و همان‌طور که از نام آن پیداست، مربوط به عناوینی می‌شود که فقط به صورت دیجیتالی روی فروشگاه در دسترس هستند. لازم به ذکر است که مشترکین پلاس شبکه پلی‌استیشن همانند گذشته می‌توانند از تخفیفات بیشتری برخوردار شوند. این تخفیفات تا پایان روز ۸ خرداد‌ماه ۹۷ (۲۹ می ۲۰۱۸) ادامه خواهد یافت.

تخفیفات هفته Totally Digital به دو بخش تقسیم می‌شوند؛ بازی‌هایی که هم‌اکنون در دسترس هستند و بازی‌هایی که نیستند. برای عناوینی که قرار است بزودی عرضه شوند، مشترکین پلاس شبکه پلی‌استیشن از ۲۰ تا ۲۵ درصد تخفیف تخفیف برای پیش‌خرید بهره‌مند خواهند شد. لیست این بازی‌ها شامل عناوینی نظیر Tacoma و Trailblazers می‌شود. برای عناوینی که هم‌اکنون در دسترس هستند اما مشترکین پلاس شبکه پلی‌استیشن از تخفیفات بیشتری برخوردار خواهند شد. برای مشاهده لیست کامل تخفیفات این هفته شما می‌توانید به فروشگاه پلی‌استیشن مراجعه نمایید.

تخفیفات پیش‌خرید (نیازمند به اشتراک PS Plus)

دیگر تخفیفات

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: