فروش کنسول دستی نینتندو ۳DS از ۲۴ میلیون واحد در ژاپن عبور کرد

توسط میلاد شجری در ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۸:۳۰

در حالی که شرکت نینتندو بخش بازاریابی و تبلیغات خود را به کنسول سوییچ اختصاص داده اما کنسول دستی ۳DS در کشور ژاپن بعد از هفت سال به ۲۴ میلیون واحد رسید؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کنسول دستی Nintendo 3DS در ماه فوریه سال ۲۰۱۱ میلادی در کشور ژاپن منتشر شد و حال در جدیدترین اخبار بازی، بعد از گذشت هفت سال فروش این محصول به عدد ویژه‌ای رسیده است. طبق گزارش منتشر شده توسط Media Create با جمع بندی فروش تمامی کنسول‌های خانواده ۳DS که تاکنون در کشور ژاپن عرضه شده‌اند، نزدیک به بیش از ۲۴ میلیون واحد از این کنسول‌ها بدست مردم این کشور رسیده است.

به طور دقیق تاکنون تعداد ۲۴.۰۰۴.۳۲۰ واحد از خانواده این کنسول بفروش رقته است؛ تعداد ۴.۷۳۱.۹۵۴ نسخه از کنسول ۳DS XL جدید، تعداد ۵۱۰.۸۸۳ نسخه از کنسول ۲DS، تعداد ۶۶۲.۱۵۹ نسخه از کنسول ۲DS XL ژاپن. تمام نسخه‌های دیگر از این کنسول‌ها دیگر تولید نمی‌شوند؛ بنابراین در این آمار جایی ندارند.

در حالی که شرکت نینتندو بیشتر بخش بازاریابی و تبلیغات خود به کنسول سوییچ اختصاص داده است اما کنسول ۳DS نیز همچنان به فروش خوب خود در کشور ژاپن به لطف سایز کوچک‌تر و قیمت مناسب ادامه می‌دهد. در این میان، شرکت سازنذه هنوز علاقه‌ای برای لحاظ کردن تخفیفات ویژه روی این خانواده از کنسول‌ها نشان نداده و این در حالی است که بازی‌ها جدید هر روزه در حال عرضه هستند. در انتها هنوز نمی‌توان گفت که کنسول ۳DS تا چه زمانی عمر خواهد کرد اما هم‌اکنون که سالم و سرحال بنظر می‌رسد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: