جدول فروش هفتگی بریتانیا | شروع پرقدرت بازی Monster Hunter World

توسط میلاد شجری در ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ , ۲۰:۳۰

در گزارش جدول پرفروش‌ترین بازی‌های هفته چهارم ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی بریتانیا – بیست‌ودوم تا بیست‌و‌نهم – شاهد شروع پرقدرت بازی Monster Hunter World هستیم؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در گزارش هفته‌ی گذشته اشاره کردیم که بازی Call of Duty: WWII به یک قدمی رکورد مجموعه ندای وظیفه رسیده و فقط یک به یک هفته‌ی دیگر برای صدرنشینی احتیاج دارد تا به بازی Call of Duty Black Ops III و رکورد یازده هفته صدرنشینی آن برسد.  حال در جدیدترین اخبار بازی و در گزارش این هفته شاهده صدرنشینی پرقدرت بازی تازه انتشار یافته Monster Hunter World در بریتانیا هستیم. طبق اطلاعات منتشر شده توسط وبسایت چارت ترک «Chart-Track»؛ بازی Monster Hunter World ساخته شرکت کپ‌کام بیشترین فروش هفته اول را نسبت به تمامی نسخه‌های قبلی Monster Hunter در اختیار دارد.

در کنار عنوان Monster Hunter World، دیگر بازی تازه انتشار یافته این هفته، Dragon Ball FighterZ نیز در رتبه دوم جدول فروش بریتانیا کار خود را آغاز کرد. این بازی نیز توانست رکورد هفته اول مجموعه را از حیث رتبه‌بندی در اختیار خود قرار دهد. تا پیش از این رکورد در اختیار بازی Dragon Ball Xenoverse بود که در سال ۲۰۱۵ میلادی کار خود را با رتبه سوم جدول بریتانیا آغاز کرد. دو بازی دیگر نیز به نام‌های The Inpatient، به صورت انحصاری برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن VR و Pokemon Crystal، برای نینتندو ۳DS، این هفته به تازگی منتشر شدند که به ترتیب در رتبه‌های دهم و دوازدهم قرار گرفتند.

بازی‌های Call of Duty: WWII، محصول استودیو «اسلج‌همر گیمز» (Sledgehammer Games) و شرکت «اکتیویژن» (Activision) و FIFA 18، محصول شرکت الکترونیک‌آرتز، به ترتیب در رتبه‌های سوم و چهارم جدول پرفروش‌ترین هفتگی بریتانیا قرار گرفتند. عنوان محبوب استودیو راک‌استار گیمز یعنی Grand Theft Auto V نیز در رتبه پنجم جدول قرار گرفت.

لیست کامل پرفروش‌ترین عناوین هفته بریتانیا:

  1. Monster Hunter World
  2. Dragon Ball FighterZ
  3. Call of Duty: WWII
  4. FIFA 18
  5. Grand Theft Auto V
  6. Mario Kart 8 Deluxe
  7. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  8. PlayerUnknown’s Battlegrounds
  9. Rocket League: Collectors Edition
  10. The Inpatient
دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: