طراح ارشد بازی Anthem، آقای «کوری گاسپر» درگذشت

توسط علیرضا کیانی در ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

امروز خبری از سوی شرکت بایو‌ور منتشر شد که نشان از درگذشت یکی از افراد مهم برای این شرکت دارد. با دنیای‌بازی همراه باشید.

امروز شرکت بایوور در یک پیام کوتاه روی بلاگ رسمی‌اش اعلام کرد که طراح ارشد عنوان تازه معرفی شده‌ی این شرکت، یعنی Anthem‌ درگذشته است. آقای«کوری گاسپر» (Corey Gaspur) یک کارگردان خبره بود که کارش را از شرکت «پروپاگاندا گیمز» (Propaganda Games) در سال ۲۰۰۶ شروع کرده بود و بعد از ساخت عنوان Turok به شرکت بایوور ملحق شده بود.

در ۹ سال فعالیت در شرکت بایوور، وی نقش‌های متعددی را ایفا کرد که شامل طراح گیم‌پلی، طراح مراحل و طراح ارشد مبارزات می‌شد. شروع کار وی در این شرکت به عنوان Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood برمی‌گردد و در ادامه، فعالیت روی عناوینی هم‌چون Dragon Age: Origins، Mass Effect 2 و Mass Effect 3 در کارنامه‌ی وی دیده می‌شود و از سویی روی محتواهای دانلودی این عناوین هم کار کرده است.

اخیرا وی طراح گیم‌پلی عنوان تازه معرفی شده‌ی شرکت بایوور یعنی Anthem بود. وی چند روز پیش به بازگشت استادش یعنی «کیسی هادسون» (Casey Hudson) به عنوان مدیر کل بایوور، خوش‌آمد گفته بود.

رسماً استاد بنده (Casey Hudson) به شرکت بازگشت!@AarynFlynn یک رهبر واقعی بود که دلمان برایش تنگ می‌شود.

۲۸ تیرماه ۱۳۹۶ – — Corey Gaspur

آقای هادسن در پی درگذشت این فرد در توئیتی گفت:

بسیار ناراحت شدم وقتی یکی از اعضای خانواده‌ی بایوور را از دست دادیم. کوری گاسپر یک طراح فوق‌العاده و یک دوست عالی بود. دلم برایش تنگ می‌شود.

۹ مردادماه ۱۳۹۶ – Casey Hudson

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: