Fallout 4

جزئیات بیشتری از نسخه واقعیت مجازی بازی «فال‌آوت ۴» در E3 2017 منتشر خواهد شد

توسط سورنا رضایی در ۳ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

نسخه واقعیت مجازی بازی «فال‌آوت ۴» (Fallout 4 VR) به‌طور رسمی در رویداد E3 2016 معرفی شد اما در آن زمان اطلاعات چندانی در دسترس علاقه‌مندان قرار نگرفت. حال امروز، آقای «پیت هاینز» (Pete Hines) اعلام کرده است که علاقه‌مندان می‌توانند انتظار اطلاعات جدیدی از این نسخه را در رویداد E3 2017 داشته باشند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

آقای پیت هاینز در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با وب‌سایت HipHopGamer به نقل از آقای «تاد هاوارد» (Todd Howard)، کارگردان بازی «فال‌آوت ۴»، اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی واقعیت مجازی این بازی منتشر کرد. او که به‌دلیل بیماری‌های حرکتی تاکنون نتوانسته به تجربه‌ی این نسخه بپردازد، به نقل از آقای هاوارد گفت:

نسخه‌ی واقعیت مجازی «فال‌آوت ۴» شگفت‌انگیزترین چیزی است که تاکنون در زندگی خود دیده‌اید. نمی‌توانید تصویر کنید که تجربه‌ی این نسخه چگونه خواهد بود و تمامی اجسامی که در اطراف خود می‌بینید چقدر واقعی به‌نظر می‌رسند. این نسخه قرار است مغزتان را منفجر کند!

زمانی که از آقای هاینز درباره‌ی دیدگاه‌ شخصی‌اش نسبت به آینده‌ی فناوری واقعیت مجازی و سرنوشت آن پرسیده شد، او پاسخ داد که درباره‌ی انقلابی بودن این فناوری مطمئن نیست؛ هر چند این فناوری مخاطبان خاص خود را دارد و شرکت بتسدا نیز مانند بسیاری از شرکت‌ها برای آن برنامه‌ریزی کرده است:

فکر می‌کنم واقعیت مجازی توسط مردم پذیرفته خواهد شد و به فناوری مرسوم تبدیل شود. البته به‌شخصه فکر نمی‌کنم به‌جایی برسد که بگویم دیگر بر روی هیچ پلتفرمی به تجربه‌ی بازی نمی‌پردازم و فقط واقعیت مجازی است که مرا سرگرم می‌کند، زیرا زمانی که بازی می‌کنم، همسرم دوست به تماشا بنشیند. این در حالی است [که در هنگام استفاده از واقعیت مجازی] یک هدست بر روی سرم قرار دارد. با این وجود، مطمئن هستم که این فناوری پیشرفت خواهد کرد.

در پایان لازم به ذکر است که نسخه واقعیت مجازی «فال‌آوت ۴» تاکنون تنها برای هدست وایو و رایانه‌های شخصی تایید شده و مشخص نیست که آیا برای دیگر هدست‌ها نیز عرضه خواهد شد یا خیر.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: