تریلر گیم پلی Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

تماشا کنید: تریلر گیم پلی Legend of Zelda: Tears of the Kingdom منتشر شد [Nintendo Direct]

توسط محسن شجاعی در ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ , ۱۴:۵۲

پس از مدت‌ها انتظار، بالاخره نینتندو یک نمایش درخور از دنباله Breath of the Wild ارائه کرد. تریلر گیم پلی Legend of Zelda: Tears of the Kingdom شامل دشمنان جدید، مکانیزم پرواز و آشنایی با نیروهای شرور است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

هرچند در رویداد بامداد امروز، بازی‌های محبوب و بزرگ زیادی حضور داشتند و در مجموع باید گفت نینتندو یک رویداد درخور را برگزار کرد اما، بدون شک ستاره نمایش‌های رویداد نینتندو دایرکت، Tears of the Kingdom بود که بدون شک از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۳ است. پس از موفقیت چشمگیر Breath of the Wild، انتظارات از دنباله آن بسیار بالا است و باید گفت تریلر جدید بازی نشان دهنده پتانسیل بالای آن برای موفقیت است. سازندگان بار دیگر روی مکانیزم پرواز با وسایل جدید تاکید داشتند.

فارغ از استفاده از مکانیزم پرواز که به نظر می‌رسد اصلی‌ترین روش برای جا به جا شدن در مناطق مختلف است، دشمنان جدید و متنوع بخش دیگری از تریلر گیم پلی Legend of Zelda: Tears of the Kingdom را شکل می‌دادند. لینک برای مقابله با این دشمنان جدید، نیاز به سلاح‌های جدیدتر و قدرتمندتر دارد که یکی از آن‌ها تیرهای رهگیرنده است که می‌تواند دشمنان را ردیابی کند. علاوه بر اکتشاف آسمان‌ها، لینک می‌تواند با وسایل نقلیه زمینی نیز در Hyrule جا به جا شود و مناطق مخفی و جذاب آن را کشف کند.

در ادامه شما را به تماشای این تریلر دعوت می‌کنیم:

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom بیست و دوم اردیبهشت ماه (۱۲ام می) به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: