تماشا کنید: گوگل در GDC 2019 یک رونمایی بزرگ مرتبط با بازی‌های ویدیویی خواهد داشت

توسط مهدی هفته خانک در ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ , ۲۰:۳۶

پروژه‌ای که «چشم‌انداز گوگل برای آینده‌ی بازی‌های ویدیویی» نام دارد به زودی از سوی این شرکت معرفی خواهد شد. در ادامه برای تماشای تیزر منتشر شده از این رونمایی با دنیای بازی همراه باشید.

گوگل هفته‌ی آینده، طی کنفرانس خود در GDC 2019، رونمایی بزرگی در حوزه‌ی بازی‌های ویدیویی خواهد داشت و حال تیزری مرتبط با این رونمایی منتشر کرده است.

طبق اطلاعاتی که از این تیزر به دست می‌آید، گوگل قصد دارد تا پروژه‌ای که آن را «چشم‌انداز آینده‌ی بازی‌های ویدیویی» می‌نامد، در روز ۲۸ اسفند رونمایی کند. همانطور که می‌بینید این ویدیو به ژانر‌های مختلفی از بازی‌های ویدیویی اشاره دارد، از جمله: ورزشی، اتوموبیل‌رانی، فانتزی، اکشن و… . احتمالا این پروژه یک پلتفرم برای ژانر‌های مختلف خواهد بود.

در هر صورت به زودی با ماهیت آن آشنا خواهیم شد. این رونمایی طی یک کنفرانس در ۲۸ اسفند اتفاق خواهد افتاد، لازم به ذکر است که کنفرانس به صورت زنده استریم خواهد شد و دنیای بازی همانند همیشه اخبار آن را پوشش خواهد داد.

یکی از رونمایی‌های گوگل در این کنفرانس، احتمالا به «پروژه‌ی استریم» مربوط خواهد بود که به نوعی پلتفرم جاه‌طلبانه‌ی گوگل برای استریم بازی‌های ویدیویی است. طی ماه‌های اخیر گوگل با همکاری یوبیسافت موفق به استریم بازی Assassin’s Creed Odyssey بر روی مرورگر اینترنت شد. همچنین شایعاتی در مورد «پروژه‌ی Yeti» این شرکت به گوش می‌رسد که گفته می‌شود که این پروژه یک کنسول خانگی از طرف گوگل خواهد بود.

در اخبار اخیر اعلام شد که خانم جید ریموند، کارگردان و تهیه کننده سابق بازی‌های یوبی‌سافت و الکترونیک آرتز، به گوگل پیوسته و به سمت نائب رئیس بخش گیمینگ این شرکت منصوب شده است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: