تماشا کنید: جعبه‌گشایی آسان کنترلر Adaptive اکس‌باکس

توسط سهیل حسینی در ۴ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۴:۰۰

شرکت «مایکروسافت» از یک جعبه کنترلر Adaptive برای کنسول اکس‌باکس مختص گیمرهایی با نتوانی جسمانی در اردیبهشت ماه رونمایی کرده بود. اما، امروز یک ویدئو جعبه‎گشایی از همین محصول منتشر شده که نشان می‌دهد که افراد ناتوان جسمی به‌راحتی و بدون نیاز به دیگران می‌توانند آن را باز کنند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طراحان بسته‌بندی محصول می‌دانستند، کسانی که کنترلر Adaptive اکس‌باکس را سفارش می‌دهند احتمالا محدودیت‌هایی نسبت به سایرین داشته باشند. بنابراین، آن‌ها بسته‌بندی را جوری طراحی کرده‌اند که افراد ناتوان بتوانند آن را به‌راحتی باز و استفاده کنند. در طول دوره توسعه این محصول هم از نظرات کسانی که این کنترلر را تست کرده‌اند هم بهره گرفته شده است.

در نهایت، آن‌ها بسته‌بندی را طراحی کردند که حتی بدون نیاز به چیزی و تنها با دندان باز شود. افراد خاص که محدودیت‌ دارند به‌طور معمول افراد ناتوان جسمی در باز کردن جعبه محصولات مشکلاتی دارند که نمی‌توانند به تنهایی آن را باز کنند. این پکیج با حداقل مقاومت باز می‎شود و شامل چندین حلقه است که به شکل محکم جعبه را نگاه داشته و تنها با کشیدن آن می‌توانید به محصول نهایی دسترسی داشته باشید.

این مورد بسیار جذاب است که «مایکروسافت» سعی می‌کند تا راحتی قشر مختلف کاربران را درنظر داشته و کنترلر جدیدش در دسترس همه قرار گیرد. این محصول در شهریور ماه و با قیمت ۱۰۰ دلار وارد بازار جهانی خواهد شد. در پایان، توجه شما را به دیدن جعبه‌ گشایی این کنترلر جلب می‌کنیم:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: