تماشا کنید: بروزرسان جدید «طبقه کشتار ۲» منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۵ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

بازی «طبقه کشتار ۲» (Killing Floor 2) بروزرسانی جدیدی دریافت کرد که شامل دو نقشه و سلاح جدید می‌باشد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو «تریپ‌وایر» (Tripwire)، سازنده بازی، اعلام کرد بروزرسانی جدید «طبقه کشتار ۲» در حال حاضر در دسترس است. این بروزرسانی که Descent Content Pack نام دارد، شامل دو نقشه جدید به همراه دو سلاح جدید دیگر برای بازی است. در کنار اعلام جزئیات بروزرسانی جدید، تصاویر و تریلر منتشر شده درباره این بروزرسان را در ادامه مشاهده می‌کنید.

در این‌جا به جزئیات به‌روزرسانی جدید Descent Content Pack که در حال حاضر منتشر شده نگاهی می‌اندازیم :

  • نقشه و حالت جدید: Descent نام نقشه جدید بازی است که حالت بقا دارد و هر مرحله بازیکن هر موج (Wave) در یک مکان تصادفی قرار می‌گیرد. هم‌چنین نقشه Nuked از جمله نقشه جدید بازی که توسط طرفداران ساخته شده و در حال حاضر به صورت رسمی وارد بازی شد.
  • اسلحه‌های جدید: Spitfires، از جمله سلاح‌های مورد علاقه طرفداران شماره اول «طبقه کشتار» بود. در کنار این مورد، اسلحه ماشین‌گان جدیدی به اسم Stoner 63a LMG می‌باشد که برای مدت طولانی می‌توان دشمن را زیر رگبار گرفت.
  • دستاورد-تروفی جدید: هم‌چنین لیست تروفی‌های بازی در فروشگاه پلی استیشن، شامل تروفی‌های مرتبط با نقشه‌های بازی به‌تازگی اعلام شد.

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/GfBb9/vt/frame[/aparat]

استودیو تریپ‌وایر درمورد این بروزرسان این‌گونه توضیح می‌دهد :

از جمله ویژگی‌های محتوی بروزرسان جدید Descent Content Pack می‌توان به نقشه Descent اشاره کرد که تا حالا این مدل نقشه در «طبقه کشتار ۲» را ندیده‌اید و همچنین حالتی جدید به اسم Holdout وجود دارد که زیرشاخه حالت بقا است و بازیکنان بعد از هر موج به صورت تصادفی وارد قسمتی از نقشه می‌شوند و باید با Zedها دست و پنجه نرم کنند. به علاوه، سازنده تعهدی که نسبت به طرفداران دارد را نشان داد، بنابراین تریپ‌وایر نقشه Nuked که توسط طرفداران ساخته شده را به صورت رسمی وارد بازی کرد.

همچنین، به‌روزرسان Descent Content Pack شامل دو اسلحه جدید می‌شود. طرفداران شماره اول «طبقه کشتار» از بازگشت اسلحه Spitfires هیجان‌زده هستند که این اسلحه برای کلاس Firebug بوده و می‌توان دو عدد از این اسلحه را به‌طور هم‌زمان با هم داشت. اسلحه دیگر Stoner 63a LMG بوده که یک اسلحه در گروه ماشین‌گان است که برای شلیک‌های طولانی و پایدار است.

بازی «طبقه کشتار ۲» هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. به مناسبت انتشار به‌روزرسان جدید، این بازی همراه با ۳۳ درصد تخفیف در فروشگاه آمریکا شمالی پلی استیشن تا سه شنبه، ۸ فروردین ۱۳۹۶ خواهد بود. در کنار این، نسخه استیم آن هم شامل ۵۰ درصد تخفیف شده است که از پنج شنبه، ۳ فروردین ۱۳۹۶ شروع شده و تا هفتم فروردین ادامه دارد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: