پیش بارگذاری Dead Rising 4

اطلاعات تازه‌ای از به‌روزرسانی جدید بازی «دد رایزینگ ۴» منتشر شد

توسط سورنا رضایی در ۹ بهمن ۱۳۹۵ , ۱۷:۰۰

شعبه‌ی ونکوور شرکت کپکام امروز با انتشار پستی در بلاگ این شرکت، جزئیات تازه‌ای از به‌روزرسانی جدید بازی «دد رایزینگ ۴» منتشر کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

با توجه به اطلاعاتی که از سوی شرکت کپکام منتشر شده، این به‌روزرسانی پنج لباس و دو حالت سختی جدید را به دد رایزینگ ۴ اضافه خواهد کرد. این پنج لباس به شخصیت اصلی بازی، «فرانک وست»، اجازه خواهد داد تا همانند شخصیت‌های «زنگیف»، «کمی»، «گایل»، «ام بایسن» و یک شخصیت ناشناخته از سری بازی‌های «مبارز خیابانی» لباس بپوشد. تمامی این پنج لباس پس از دانلود به‌روزرسانی که از تاریخ یازدهم بهمن ماه در دسترس کاربران قرار می‌گیرد، به موجودی لباس وست اضافه خواهند شد. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از این پنج لباس را مشاهده کنید:

همان‌طور که پیش از این اشاره شد، دو حالت سختی جدید نیز به بازی اضافه خواهد شد که از حالت‌های اصلی بسیار چالش‌برانگیزتر خواهند بود. در این دو حالت، میزا صدمه‌ی وارده از طرف دشمنان افزایش می‌یابد، اسلحه‌های فرانک زودتر از کار می‌افتند و غذاها نیز مقدار کمتری از سلامتی را بازیابی خواهند کرد.

همچنین کپکام اعلام کرد که نسخه‌ی آزمایشی بازی دد رایزنیگ نیز از دوازدهم بهمن ماه در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. با دانلود نسخه‌ی آزمایشی که برای پلتفرم اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد، کاربران می‌توانند به‌مدت یک ساعت به تجربه‌ی بخش داستانی و چندنفره‌ی بازی بپردازند. همچنین امتیازات به‌دست آورده پس از خرید نسخه‌ی کامل انتقال خواهند یافت.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: