گیم‌پلی بازی Mortal Kombat 1 به نمایش در آمد

گیم‌پلی بازی Mortal Kombat 1 به نمایش در آمد [تریلر]

توسط بهنام گودرزی در ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۱:۱۴

در مراسم سامر گیم فست ۲۰۲۳، شاهد رونمایی از اولین گیم‌پلی بازی Mortal Kombat 1 بودیم که از پوشش جدید مبارزان، حالت Kameo و البته گیم‌پلی جدید آن رونمایی شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

در مراسم سامر گیم فست ۲۰۲۳، استودیو ندررلم و البته با حضور اد بون، خالق سری از اولین گیم‌پلی بازی Mortal Kombat 1 رونمایی شد. ما در این تریلر شاهد حضور کاراکترهایی چون ساب زیرو، کنشی، کونگ لائو، کانو، گورو، استرایکر، جانی کیج، لیو کانگ، ریدن، میلینا و ساب زیرو بودیم که در حال نبرد با فنون جدید خود هستند.

همچنان به داستان بازی اشاره نشده است، اما جمع شدن مبارزان در کنار لیو کانگ برای هدفی احتمالا یک ساختار مشابه از داستان بازی‌های قبلی را وام خواهد گرفت.

گیم‌پلی بازی Mortal Kombat 1 به نمایش در آمد [تریلر]

نکته‌ی بسیار قابل توجه تریلر گیم‌پلی بازی، به تصویر کشیدن حالت Kameo بود که در طی مبارزه با حریف خود، خواهید توانست به کمک مبارز کمکی، به سوی حریف بتازید و اکشن صدچندانی را از مبارزه با حریف شاهد خواهید بود.، مبارز کمکی شما از هرجهتی که نیاز داشته باشید حاضر خواهد شد. نکته‌ی مهم، حضور مبارزان اصلی در لیست Kameo Fighters است که محدودیتی برای انتخاب هم‌رزم خود نخواهید داشت و امکان انتخاب مبارز از لیست اصلی نیز وجود خواهد داشت، حتی خواهید توانست تا دو مبارز یکسان را برای مبارزه برگزینید.

نظرتان درباره‌ی اولین گیم‌پلی بازی Mortal Kombat 1 چیست؟ انتظار چه ویژگی‌های جذاب دیگری را از این ریبوت دارید؟ نظرات‌تان را با ما در میان بگذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: