از بازی The Division 3 رونمایی شد

از بازی The Division 3 رونمایی شد

آواتار بهنام گودرزی توسط بهنام گودرزی در ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ , ۰۰:۳۴

کمپانی یوبیسافت به طور رسمی از بازی The Division 3 رونمایی کرد. این عنوان توسط شعبه‌ی Massive Entertainment از کمپانی یوبسافت در مراحل ابتدایی توسعه به سر می‌برد؛ Julian Gerighty تهیه‌کننده‌ی بازی Star Wars Outlaws روی مراحل ساخت این دنباله نظارت دارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

در زمانی غیرقابل پیش‌بینی و به دور از تمامی رویدادهای رسمی اخیر، کمپانی یوبیسافت از بازی The Division 3 رونمایی کرد. این بازی توسط شعبه‌ی Massive Entertainment کمپانی یوبسافت در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد. در بیانیه‌ی رسمی این شرکت آمده است که «Julian Gerighty برتمامی بازی‌ها و محصولات سری The Division از جمله Tom Clancy’s The Division 3 به رهبری استودیو Massive Entertainment که به طور فعال در حال ساخت تیمی برای [توسعه‌ی] بازی است، نظارت خواهد کرد». طبق این بیانیه، Gerighty روی سوق دادن تمامی بخش‌های در حال توسعه‌ی این دنباله به یک جهت واحد، تمرکز خواهد کرد. این تمرکز Gerighty شامل نظارت بر توسعه، عملیات و دید خلاقانه همراه با تیم‌های توسعه در تمام دنیا است که در حال حاضر روی ساخت عنوان موبایلی Tom Clancy’s The Division Resurgence و دیگر عناوین Tom Clancy’s The Division Heartland و Tom Clancy’s The Division 2 تمرکز کرده‌اند.

از بازی The Division 3 رونمایی شد

البته حضور Gerighty در تیم توسعه‌ی عنوان The Division 3 منوط به پایان مدت تعهد او به تکمیل ساخت بازی Star Wars Outlaws خواهد بود تا تجربه‌ای موفقیت‌آمیز برای بازیکنان و سازندگان رقم بخورد. وی در بیانیه‌ای اظهار داشت که «تنها چند بازی وجود دارد که می‌توانم صادقانه بگویم اولین باری که آن‌ها را دیدم من را به وجد آوردند و Tom Clancy’s The Division یکی از آن‌هاست. من هم مثل خیلی‌های دیگر که بخشی از جامعه‌ی بازیکنان وفادار ما هستند بلافاصله درگیر بازی شدم. این یک امتیاز و افتخار است که بتوانم به ساختن تجربیات باورنکردنی و فراموش‌نشدنی در این دنیای شگفت‌انگیز با بااستعدادترین تیم‌های سراسر دنیا ادامه دهم و نمی‌توانم منتظر اتفاقات بعدی باشم.»

بازی The Division 2 هم‌اکنون برای کامپیوترهای شخصی و نسل هشتم کنسول‌ها در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: