کاراکتر Cyrax در بازی مورتال کامبت ۱ زن است یا مرد؟ [اسپویل]

کاراکتر Cyrax در بازی مورتال کامبت ۱ زن است یا مرد؟ [اسپویل]

آواتار بهنام گودرزی توسط بهنام گودرزی در ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ , ۲۳:۲۷

Cyrax در کنار Sektor، به عنوان یک قاتل سایبورگ از فرقه‌ی Lin Kuei همواره جزو مبارزان محبوب و قدیمی سری مورتال کامبت بوده است اما بسیاری به دلیل ماهیت غیرانسانی او درباره‌ی جنسیت او فکر نکردند. این‌بار، مورتال کامبت ۱ قرار است تا غافلگیری مهمی برایمان داشته باشد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بازی مورتال کامبت ۱ سرانجام برای کامپیوترهای شخصی و نسل نهم کنسول‌ها عرضه شد و پس از چهار سال وقفه، قرار است تا با یک ریبوت در ساختار جهان سری، داستانی متفاوت اما با حضور مبارزان قدیمی روایت کند. کسب متای ۸۵ و تمجید بابت تلاش توسعه دهندگان برای حفظ ریشه‌های سری، طراحی گیم‌پلی منطبق بر ساختار سنتی فرنچایز و البته روایت یک داستان جذاب، خیال همه را از بابت ادامه‌ی مسیر مورتال کامبت پس از ۳۰ سال، راحت کرد.

کاراکتر Cyrax در بازی مورتال کامبت ۱ زن است یا مرد؟ [اسپویل]

اما شاید بسیاری هنوز ندانند که ریبوت یک جهان تا چه حد می‌تواند دست توسعه دهندگان برای داستان‌سرایی باز بگذارد؛ این حد و مرز حتی می‌تواند تا تعیین جنسیت برای یک سایبورگ مبارز چون Cyrax جابجا شود. دو کاربر با نام رمز TheThiny و آی‌دی annoyed_sister در ایکس (توییتر) بیان داشته‌اند که زن مرموز فرقه‌ی Lin Kuei و Cyrax از قبیله‌ی Shirai Ryu، در اصل یک نفر هستند. پیشتر، دیتاماینرها گمان کرده بودند که این بانوی مرموز Frost یا Sareena می تواند باشد اما طبق دیالوگ‌های این مبارز، Cyrax کاراکتر حقیقی این زن مبارز است. این تغییر ماهیت در بسته الحاقی آینده‌ی بازی به مخاطبان معرفی خواهد شد.

اسپویل بخشی از داستان بازی

در این کشف داده، به بخشی از داستان بازی اشاره شده است که در آن، Harumi و Kuai Liang در آکادمی Wu Shi با یکدیگر ازدواج خواهند کرد اما از سوی دیگر، Bi-Han و Cyrax یک حمله‌ی غافلگیر کننده به این آکادمی خواهند داشت که شکست خورده و اسیر می‌شوند و Scorpion و قبیله‌ی Shirai Ryu مشغول تصمیم گیری در قبال حمله‌ی این دو می‌شوند. در ادامه، Titan Havik و جنگجویان او حمله‌ور می‌شوند. در جریان داستان بازی مشخص می‌شود که Geras توسط Havik ربوده شده تا از توانایی‌های او برای دستکاری جداول مختلف زمانی استفاده شود.

پایان اسپول داستان بازی

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: