آمار پیش فروش بازی Final Fantasy 16

شایعه: آمار پیش فروش بازی Final Fantasy 16 مورد قبول اسکوئر انیکس نیست

توسط محسن شجاعی در ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۱:۳۶

طبق ادعای ژورنالیست مشهور، Imran Khan آمار پیش فروش بازی Final Fantasy 16 اسکوئر انیکس را نگران کرده است. ناشر ژاپنی از این واهمه دارد که این بازی نتواند بیشتر از نسخه قبلی فروش داشته باشد یا حتی یک شکست تجاری تلقی شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بدون شک بازی فاینال فانتزی ۱۶ یکی از بزرگ‌ترین و مورد انتظارترین بازی‌های امسال است و طرفداران ژانر نقش آفرینی و بویژه هواداران وفادار این فرنچایز کلاسیک برای تجربه آن لحظه شماری می‌کنند. کمپانی اسکوئر انیکس تلاش زیادی کرده تا حتی الامکان اعتماد و توجه مخاطبان را به این بازی جلب کند و تا به حالا چندین نسخه پیش نمایش به صورت عمومی و خصوصی منتشر کرده که عموم بازخوردهای منتشر شده نوید یک بازی خوش ساخت و مفرح را می‌دهند. با این همه به نظر می‌رسد طرفداران آنطور که باید از این بازی استقبال نکرده‌اند؛ حداقل نه در حد و اندازه که ناشر پیشبینی می‌کرده است.

ژورنالیست و اینسایدر مشهور، Imran Khan اخیرا در اکانت Patreon کمی درباره اخباری که از پشت صحنه اسکوئر انیکس در اختیارش قرار گرفته، صحبت کرده است. وی مدعی است آمار پیش فروش بازی Final Fantasy 16 تا حدی باعث نگرانی مسئولان شده است. مشخصا آمار پیش فروش این بازی با بازی فاینال فانتزی ۱۵ قابل مقایسه نیست اما، حتی با در نظر گرفتن این مسئله که نسخه قبلی پلتفرم‌های بیشتری را دربر می‌گرفته، بازهم ظاهرا فاینال فانتزی ۱۶ در سطح انتظارات تا بدین لحظه ظاهر نشده است. مسلما اسکوئر انیکس حساب ویژه‌ای روی فروش این بازی باز کرده و بازاریابی پز هزینه‌ای را برای آن تدارک دیده است. البته این اخبار صرفا جنبه شایعه دارند و تا عرضه رسمی بازی و اظهار نظر ناشر نمی‌توان اطمینان حاصل کرد.

بازی فاینال فانتزی ۱۶ در تاریخ پنجم تیر ماه سال جاری (بیست و شش ژوئن) به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: