جهان بازی Final Fantasy 7 Rebirth

جهان بازی Final Fantasy 7 Rebirth به مخاطب آزادی تمام می‌دهد

توسط محسن شجاعی در ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۱:۵۵

به گفته آقای نااوکی هاماگوچی (Naoki Hamaguchi)، کارگردان اسکوئر انیکس جهان بازی Final Fantasy 7 Rebirth چند وجهی و عمیق است و به مخاطبان برای تصمیم گیری و اکتشاف، اختیار تمام می‌دهد. به گفته ایشان ده‌ها داستان مختلف در این جهان روایت می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

سال ۲۰۲ سال بسیار شلوغ و پرکاری برای کمپانی اسکوئر انیکس است. آن‌ها تا به حال بازی Forspoken را روانه بازار کرده‌اند که ابدا نتوانست در سطح انتظارات ظاهر شود و با واکنش منفی مخاطبان همراه بود. از سوی دیگر اواخر ماه میلادی جدید و به بیان دیگر اوایل تیر قرار است بازی فاینال فانتزی ۱۶ روانه بازار شود که توجه میلیون‌ها مخاطب را به خود جلب کرده است و نشانه‌ها حاکی از این هستند که با یک بازی خوش ساخت دیگر مواجه خواهیم شد. البته این تنها بازی جدید فاینال فانتزی نیست که قرار است عرضه شود، بازی Final Fantasy 7 Rebirth، دومین نسخه از سه‌گانه ریمیک فاینال فانتزی ۷ قرار است زمستان عرضه شود و هواداران برای تجربه آن لحظه شماری می‌کنند.

اخیرا آقای نااوکی هاماگوچی (Naoki Hamaguchi)، کارگردان بازی در توئیتر خود به پرسش‌های برخی از هواداران پاسخ داده‌ است. آقای هاماگوچی می‌گوید جهان بازی Final Fantasy 7 Rebirth به مخاطب آزادی تمام می‌دهد و هر بازیکن می‌تواند خود را به گوشه‌ای از این “جهان چند وجهی” بسپارد و در جای جای آن مشغول اکتشاف شود و داستان‌های گوناگون را در مسیر تجربه کند. به نظر می‌رسد کارگردان بازی به نوعی به غیر خطی بودن جهان بازی اشاره دارد. البته هنوز مشخص نیست چه بخش‌هایی از نسخه اورجینال در Rebirth حضور دارند. در هر حال باید قسمت‌هایی هم برای نسخه سوم در نظر گرفته شود.

هنوز تاریخ دقیق انتشار بازی Final Fantasy 7 Rebirth مشخص نیست و تنها می‌دانیم این عنوان قرار است پیش از پایان سال میلادی جاری منتشر شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: