شایعه: شاید بازی Final Fantasy IX Remake انحصاری پلی استیشن باشد

شایعه: شاید بازی Final Fantasy IX Remake انحصاری پلی استیشن باشد

توسط بهنام گودرزی در ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۳:۲۵

به نظر می‌رسد که بازی Final Fantasy IX Remake برای پلی استیشن انحصاری باشد، هرچند که شایعات چندپلتفرمی بودن آن نیز وجود دارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

سال ۲۰۲۰ بود که اطلاعات گسترده‌ای از پروژه‌ی معرفی نشده‌ی کمپانی اسکوئر انیکس فاش شد. این اطلاعات بر در دست ساخت بودن ریمیک بازی Final Fantasy IX توسط این شرکت تاکید داشتند. هرچند که این اطلاعات به طور رسمی تایید نشده است، اما می‌توان منتظر تایید آن ماند.

کاربر Im A Hero Too در انجمن ResetERA اظهار داشته که به اسناد و مدارکی که عموم مردم به آن‌ها دسترسی ندارند، دسترسی یافته و پروژه‌ی Final Fantasy IX Remake را در آن‌ها دیده است. وی می‌گوید که با توجه با فشردگی برنامه‌ی کمپانی سونی و اسکوئر انیکس در انتشار عناوینی چون Final Fantasy VII Remake و Final Fantasy XVI و همچنین انحصاری بودن آن‌ها برای پلی استیشن، بعید نیست که این اطلاعات درست بوده باشند. وی همچنین تایید کرد که این ریمیک فراتر از یک بازسازی ساده‌ی بصری است و قرار نیست برای کنسول سوییچ عرضه شود.

کاربر Im A Hero Too، در فاش کردن اطلاعات تایید نشده به درستی تقریبا مورد اعتماد است. وی اطلاعاتی از ریمیک بازی Persona 3 فاش کرده بود که در نهایت درست از آب درآمد.

در سال ۲۰۲۰ اطلاعاتی از ریمیک بازی Final Fantasy IX از سرویس GeForce Now فاش شد که هنوز تایید رسمی نشده است.

برای فرنچایز Final Fantasy عناوین جدیدی عرضه خواهد شد، تا عرضه‌ی Final Fantasy 16 برای پلی استیشن ۵، تا عرضه‌ی قسمت دوم ریمیک Final Fantasy VII با نام Rebirth که قرار است در زمستان سال جاری میلادی عرضه شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: