بازی جدید Mortal Kombat

شایعه: بازی جدید Mortal Kombat در جریان شوکیس پلی استیشن رونمایی می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ , ۱۲:۵۷

به گفته اینسایدر مشهور، آقای نیک بیکر (Nick Baker) احتمال دارد استودیو NetherRealm از بازی جدید Mortal Kombat در جریان شوکیس پلی استیشن رونمایی کند. هنوز تاریخ برگزاری این رویداد به صورت رسمی مشخص نشده است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

در میان تمامی‌ فرنچایزها و IPهایی که زیر مجموعه کمپانی Warner Bros. Discovery قرار می‌گیرند، کمتر کسی انتظار داشت که بازی مورتال کامبت ۱۲ در جریان یک کنفرانس مالی معرفی شود اما، این اتفاق رخ داد و اوایل سال میلادی جاری بود که سخنگوی کمپانی تایید کرد بازی جدید مورتال کامبت در دست ساخت است. البته هنوز تریلر معرفی بازی منتشر نشده و نمایشی از بازی را شاهد نبوده‌ایم. چندین منبع خبری معتبر مدعی هستند که استودیو NetherRealm طی ماه می از این بازی رونمایی می‌کند و این منابع گفته‌های یکدیگر را تایید می‌کند.

اینسایدر شناخته شده، آقای نیک بیکر (Nick Baker) در آخرین قسمت پادکست خود مدعی شد بازی جدید Mortal Kombat در جریان شوکیس پلی استیشن رونمایی می‌شود. هنوز سونی حتی به صورت رسمی برگزاری این رویداد را تایید نکرده است اما، بسیاری از لیکرها معتقد هستند پیش از مراسم Summer Game Fest 2023، شاهد برگزاری رویداد انحصاری سونی خواهیم بود. آقای بیکر معتقد است نسخه پلی استیشن بازی مورتال کامبت ۱۲ شامل برخی محتواهای انحصاری خواهد بود. البته این محتوای انحصاری شامل موارد جزئی می‌شود.

از سوی دیگر، آقای Jez Corden از تیم Windows Central می‌گوید معرفی بازی مورتال کامبت ۱۲ در ماه می رخ می‌دهد. البته ایشان اشاره‌ای به رویداد پلی استیشن نداشتند. لازم به ذکر است این اطلاعات جنبه رسمی ندارند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: