در E3 2021 اطلاعاتی از بازی Riders Republic منتشر خواهد شد

توسط مهتاب جهاندار در ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۳:۲۳

شرکت یوبیسافت بازی چندنفره Riders Republic را در سپتامبر سال گذشته معرفی کرد اما تاکنون تاریخ انتشار دقیقی نداشت و تاخیرهای پی در پی متوجه آن شده است. با دنیای بازی همراه باشید.

Ubisoft در ابتدا در سپتامبر سال گذشته از عنوان ورزش های شدید چند نفره Riders Republic رونمایی کرد. این بازی در ابتدا در ماه فوریه عرضه می شود ، یکی از چندین بازی Ubisoft است که به تأخیر افتاده است. پیش از شروع برنامه ریزی شده اواخر سال ۲۰۲۱ ، با این حال ، بازی در حال حاضر به زودی به روز رسانی می شود.

Ubisoft تأیید کرده است که Riders Republic در جریان نمایشگاه E3 ، در ویترین Ubisoft Forward خود، که برای این شنبه ، ۱۲ ژوئن ، ساعت ۱۲ PM به وقت اقیانوس آرام تنظیم شده است ، بروزرسانی دریافت می کند. این توییت که آنها با تایید همان موضوع به معنای گوشتی بودن به روزرسانی نیستند ، اما اگر بازی هنوز برای امسال برنامه ریزی شده باشد ، می توانیم تصاویر گیم پلی جدید و شاید حتی یک تاریخ انتشار مشخص را فرض کنیم.

Ubisoft در مورد بازی های مختلفی که در ویترین آینده خود حضور دارند و قرار نیست حضور داشته باشند ، تأییدهایی ارائه کرده است. Division Heartland و The Division 2 قرار است از این نمایش بگذرند ، در حالی که Prince of Persia: The Sands of Time Remake نیز قرار نیست ظاهر شود. بعید به نظر می رسد که BattleCat که اخیراً لو رفته است نیز نمایش داده شود.

در همین حال ، تأیید شده است که Rainbow Six Extract به تازگی رونمایی شده است و Assassin’s Creed Valhalla نیز به نمایش در خواهد آمد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: