بازی Final fantasy

شایعه: به‌زودی نسخه جدیدی از بازی Final fantasy برای PS5 معرفی می‌شود

توسط امیر جهرمی در ۲ خرداد ۱۴۰۰ , ۲۱:۳۱

طبق شایعات اخیر، نسخه جدیدی از بازی Final fantasy معرفی می‌شود. این نسخه فقط در انحصار کنسول PS5 خواهد بود. با دنیای بازی همراه باشید.

در ماه‌های آینده شاهد انتشار محتوای انحصاری زیادی از سری بازی‌های Final Fantasy برای PlayStation خواهیم بود. بازی Final Fantasy 14 به زودی برای PS5 منتشر می‌شود و بسته الحاقی Endwalker نیز در اواخر امسال عرضه می‌شود. بازی Final Fantasy 16 نیز به طور انحصاری برای PS5 در دست ساخت است. با این حال، به‌نظر می‌رسد این همه ماجرا نیست.

طبق گفته کاربر Navtra در ResetEra که اطلاعات زیادی ربوط به PlayStation را در گذشته فاش کرده است، شرکت Square Enix علاوه بر تمام مواردی که تا کنون رونمایی کرده است، یک بازی Final fantasy جدید دیگری را به طور انحصاری برای PS5 رونمایی خواهد کرد. طبق گقته‌ی Navtra، این نسخه به بزرگی FFXVI یا Forespoken نخواهد بود، اما در حد یک Remaster نیز نیست.

در همین حال، وی همچنین ادعا می‌کند که Square Enix به‌زودی یک بازی میان نسلی تولید شده توسط Eidos Montreal را رونمایی خواهد کرد. طرفداران Deus Ex ممکن است امیدوار به بازگشت این سری باشند، اما قبلا گزارش شده بود که سازنده روی بازی Guardians of the Galaxy کار می‌کند ، بنابراین شاید این رونمایی در آینده‌ای نزدیک انجام شود.

ناظران ResetEra همچنین اظهار داشته‌اند که کاربر مذکور مدارک قانع کننده‌ای برای تأیید ادعاهای خود به کارمندان ارائه کرده است. در هر صورت، این اطلاعات فعلاً تأیید نشده است، بنابراین تأیید صحت این شایعه امکان‌پذیر نیست.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: