مجموعه بازی‌های Final Fantasy

طراح هنری مجموعه بازی‌های Final Fantasy در مورد گذشته‌ی کاری خود صحبت کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۴ دی ۱۳۹۹ , ۲۱:۵۰

طراح هنری مجموعه بازی‌های Final Fantasy ، ایسامو کامیکوکوریو، درباره‌ی شرایط سخت کاری خود قبل از پیوستن به استودیو Square Enix صحبت کرد. برای اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

جدیدترین مصاحبه برنامه Archipel Caravan با طراح هنری مجموعه بازی‌های Final Fantasy صورت گرفته است. وی در این مصاحبه در مورد عشق خود به هنر و چگونگی ورود به صنعت بازی صحبت می‌کند. جالب است بدانید که او شروع بسیار دیرهنگامی داشت، زیرا درست قبل از ۳۰ سالگی شروع به کار روی بازی‌های ویدیویی کرد.
پیش از این وی چندین سال را به عنوان یک طراح هنری ساده سپری کرد و شغل‌های زیادی را برای کسب درآمد تجربه کرده بود. او نمونه کار خود را درست قبل از ادغام Square با Enix ارسال کرد. این شخص، کار نیمه وقت خود را با Square Enix تازه تاسیس آغاز کرد و بلافاصله وظیفه طراحی هنری بازی Final Fantasy X را بر عهده گرفت. شما از ا‌ینجا می‌توانید مصاحبه کامل را تماشا کنید.
طبق توضیحات رسمی: آقای Isamu Kamikokuryo یک کارگردان هنری باسابقه است که ۱۸ سال روی مجموعه Final Fantasy در Square Enix کار کرده است، از Final Fantasy X تا Final Fantasy XV.
برنامه‌ی Archipel Caravan در زمینه ساخت و انتشار مستندهایی درباره سازندگان مختلف ژاپنی تخصص دارد. مصاحبه‌های قبلی آن‌ها با تهیه کننده / کارگردان Final Fantasy XIV، خالق Yakuz، خالق Danganronpa و خالق Resident Evil صورت گرفته است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: