قسمت-بعدی-Ubisoft-Forward

قسمت بعدی رویداد Ubisoft Forward هفته آینده برگزار می شود

توسط میلاد یزدی در ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ , ۱۹:۰۰

شرکت یوبیسافت پیشتر رویداد Ubisoft Forward را با معرفی چندین عنوان جدید برگزار کرد و حال شایعه شده در هفته آینده باید شاهد برگزار شدن قسمت بعدی این رویداد باشیم. با دنیای بازی همراه باشید.

متاسفانه طبق اخبار گزارش اشرف اسماعیل کارگردان Assassin’s Creed Valhalla از کار اخراج شد. در این بین به نظر رسیده یوبیسافت با مشکلاتی در زمینه موفقیت عناوینی چون Assassin’s Creed Valhalla رو به رو خواهد شد.

با این حال شرکت فرانسوی در نظر دارد تا با برگزاری رویدادهای مهیج توجه طرفداران و بازیکنان را به عناوین خود جلب کند. براساس یک گزارش جدید از جیسون شرایر بلومبرگ، یوبیسافت در هفته آینده که به عنوان هفته نخست سپتامبر محسوب شده، رویداد بعدی Forward را برگزار خواهد کرد.

در اخباری مرتبط بازی Immortals: Fenyx Rising توانسته مجوزی در تایوان دریافت کند و گفته می‌شود این عنوان همان Gods and Monsters است. در رویداد بعدی احتمالا بازی جدید Prince of Persia یا اسپیلنترسل جدید معرفی خواهد شد. البته انتظار داریم نمایشی از عناوین Far Cry 6 و Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine را مشاهده کنیم. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

دیروز نخستین قسمت از برنامه Ubisoft Forward که به معرفی بازی‌های این کمپانی اختصاص دارد، پخش شد. در حالی که در این برنامه اینترنتی از بازی‌های معروفی چون Watch Dogs: Legion، Assassin’s Creed Valhalla و Far Cry 6 اطلاعات فراوانی ارائه شد، اما به نظر می‌رسد این پایان کار رویداد Ubisoft Forward نباشد. در پایان این برنامه، Yves Guillemot مدیر عامل کمپانی یوبی‌سافت اعلام کرد که به‌زودی از بازی‌های بیشتری رونمایی خواهند کرد.

من به تیم خودمان افتخار می‌کنم که بازی‌های بلند‌پروازانه، افتخار‌آمیز و خلاقانه توسعه می‌دهند. ما هنوز همه چیز را به شما نشان نداده‌ایم. برای شما در آینده برنامه‌های بیشتری خواهیم داشت. بنابراین به‌زودی منتظر قسمت دیگری از Ubisoft Forward باشید تا اطلاعات بیشتری از عناوین در دست توسعه ما بدست آورید.

یوسف مگویید (Youssef Maguid) مسئول ارتباطات کمپانی یوبی‌سافت و همچنین یکی از مجریان برنامه شب گذشته نیز اشاره کرده است که در ادامه سال جاری میلادی، یک قسمت دیگر از برنامه Ubisoft Forward با محتوایی پر از اخبار و بازی‌های جدید پخش خواهد شد. البته اینکه چه زمانی باید منتظر قسمت بعدی این برنامه باشیم، هنوز مشخص نشده است.

در برنامه روز گذشته استودیو یوبی‌سافت، تاریخ عرضه بازی  Assassin’s Creed Valhalla با پخش تریلری مشخص شد. همچنین تاریخ انتشار بازی Far cry 6 نیز به‌طور رسمی اعلام شد. سومین اعلام تاریخ انتشار، برای بازی Watch Dogs: Legion بود که آن هم در رویداد Ubisoft Forward با نمایش یک تریلر جذاب به اطلاع هوادارن آن رسید. با این حال هنوز چند بازی از تولیدات یوبی‌سافت وجود دارد که در برنامه دیروز حاضر نبوده‌اند. عناوینی مانند Rainbow Six Quarantine و Gods and Monsters که اکنون به نظر می‌رسد برای قسمت بعدی Ubisoft Forward در نظر گرفته شده‌اند.

کمپانی یوبی‌سافت این روزها در گیر بحران‌های درونی است که موجب شده تا به حال اعضای زیادی از این مجموعه خارج شوند. این استعفاها به دایره مدیران ارشد استودیو نیز رسیده است.

نظرات خود را در مورد قسمت بعدی Ubisoft Forward با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: