بازی های EA

تمام بازی های EA بزودی روانه فروشگاه Steam خواهد شد

توسط محسن شجاعی در ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۹:۰۰

طبق اعلام قبلی کمپانی، بازی های EA عناوینی نظیر «Burnout Paradise Remastered»، «Unravel Two» و «Sea of Solitude» در فروشگاه استیم در دسترس قرار گرفتند. برای اطلاع آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

الکترونیک آرتز از مدت‌ها پیش، در ماه اکتبر سال ۲۰۱۹ وعده حضور برخی از عناوین خود را در فروشگاه استیم داده بود. کمپانی این روند را با عرضه جدیدترین ساخته استودیو «Respawn»، بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در استیم آغاز کرد. بازی‌های دیگر کمپانی نظیر «Burnout Paradise Remastered»، «Unravel Two» ،«Sea of Solitude و «Dragon Age: Inquisition» نیز هم‌اکنون در Steam در دسترس هستند. Electronic Arts اعلام کرد، سرویس اشترامی معروف این کمپانی، EA Access نیز “بزودی” روانه پلتفرم استیم می‌شود.

هر چند زمان دقیقی لز سوی کمپانی اعلام نشده اما، به احتمال قوی زمان دقیق آن در رویداد EA Play Live 2020 اعلام شود. این رویداد هفته آتی برگزار خواهد شد. رویداد برای برگزاری در تاریخ بیست و دوم خردادماه (یازدهم ژوئن) برنامه‌ریزی شده و قرار است تاریخ انتشار و تریلر معرفی از عناوینی مانند FIFA 21 و Madden NFL 21 در آن رونمایی شود. مسئولن وعده معرفی بازی‌های جدید را نیز دادند. اینکه این بازی‌ها در کنار فروشگاه انحصاری کمپانی، برای استیم نیز در دسترس قرار گیرد هنوز مشخص نیست.

سرویس EA Access هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و رایانه‌های شخصی در دسترس است. حق اشتراک تجربه تمام بازی های EA و نسخه‌ دمو بازی‌های در دست انتشار $۴.۹۹ دلار است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: