ماموریت های فرعی Assassins Creed Valhalla

به گفته سازندگان ماموریت های فرعی Assassins Creed Valhalla از عمق داستانی بالایی برخوردار هستند

توسط محسن شجاعی در ۳ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۸:۰۰

به گفته کارگردان بازی، سازندگان به دنبال این هستند تا مخاطبان کاملا دوران ماهیت تاریخی بازی درک کنند بنابراین؛ در تلاش هستند ماموریت های فرعی Assassins Creed Valhalla داستانی درگیرکننده را روایت کنند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

دو عنوان اخیر مجموعه Assassins Creed محتوای فراوانی را به مخاطبان ارائه می‌دادند. آزادی عمل امکان انجام ماموریت‌های متنوع، مدت زمان گیم‌پلی این عناوین را بالغ بر صد ساعت می‌رسید. اما این طولانی بودن از طرفی ناراحتی برخی از هواداران را برانگیخت، بسیاری از ایرادات وارد شده بر این عناوین روی یکنواختی محیط‌ها و تکراری شدن فعالیت‌ها در طولانی مدت تمرکز داشتند. پیشتر سازندگان وعده دادند شرایط در Assassins Creed Valhalla متفاوت خواهد بود و آن‌ها در تلاش هستند کیفیت و تنوع بازی هیشگاه کاهش نیابد، بویژه در بخش قعالیت‌های جانبی.

علی رغم اینکه چندی پیش اعلام شد جهان بازی از دو نسخه پیشین وسیع‌تر خواهد بود اما، این عظمت قرار نیست سبب کمبود محتوای بازی شود. آقای اشرف اسماعیل (Ashraf Ismail)، معتقد است هدف از اصلی تیم سازنده، توسعه دقیق و پرجزئیات جهان بازی و منتوع یودن آن است. ایشان در مصاحبه‌ای با وبسایت Kotaku اعلام کرد محتواهای انتخابی و ماموریت های فرعی Assassins Creed Valhalla از عمق داستانی بالایی بهره می‌برند. هدف از این کار انتقال پیچیدگی‌های داستان بازی و درون مایه آن است.

می‌خواهیم بازیکنان ماهیت دوران تاریک انگلستان را حس کنند و جزئیات زیبا آن را بچشند. در آن دوران هر منطقه از انگلستان آداب، عرف، عقاید و راه و روش خاص خود را داشتند. ما درباره تک تک این جزئیات دقیق عمل می‌کنیم و می‌خواهیم مخاطبان‌مان آن را در بازی تجربه کنند. بسیاری از این محتواها اختیار است اما، از عمق داستانی بالایی برخوردار هستند و می‌خواهیم بازیکنان آن را تجربه کنند.

بازی Assassin’s Creed Valhalla در سال جاری برای پلتفرم‌های PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X، رایانه‌های شخصی و گوگل استدیا عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “به گفته سازندگان ماموریت های فرعی Assassins Creed Valhalla از عمق داستانی بالایی برخوردار هستند”

  1. محمد گفت:

    سر هر نسخه میان این وعده هارو میدن هر نسخه هم از نسخه قبلی ضعیفتر کجاست اون اساسین های اولیه این مجموعه دیگه درست بشو نیست

    ۱ ۰